Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sötèt barna hajból...

Nagyon sötèt barna hajból (szinte fekete) ragyogó szőke?

Figyelt kérdés

Rendes fodrászhoz szeretnèk elmenni, aki ügyel a hajamra ès szèpen megtudja csinálni. Eddig a Besthairnek nèztem a honlapját ami kb 30 ezer van írva 100gr hajfestèk használatához, de ezt se tudom mennyi hajra elèg (az enyèm kb a hátam közepéig ér ès dús)

Viszont ezt azért soknak találom meg híressègek járnak oda, azértnem ilyen puccos helyre gondoltam, biztos olcsóbban is megtudja más fodrász is csinálni ugyanolyan jól.

Leginkább Debrecenben èrdekelne ilyen fodrászat vagy a közelben, de akár Budapestre is felmegyek.

Kb egyèbkènt 20 ezerre gondoltam hogy befessèk szőkère+ha szüksèges hajvágás meg formára igazítàs egyben. Meg ha esetleg ebben is benne vagytok akkor póthaj feltetèse:) nem tudom, hogy ez az ár elèg, a Best hairhoz igazítottam mert ott 30ezer, de oda híressègek is járnak,gondolom ez is befolyàsolja.

Ès csak megbízható fodrászt keresek, nem akarom elrontani a hajamat.

Ha tudtok kb árat írni meg fodrászatot, vagy magatokat ne fogjátok magatokat vissza :)



2018. dec. 26. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha olyan sötét a hajad, egy alkalommal tuti nem fogják tudni megcsinálni, ahhoz, hogy igényes, szép eredményt kapj 2-3x vissza kell majd menned. Bp.-n én a White Hair-rel nagyon meg vagyok elégedve, sosem jöttem ki még onnan csalódottan. (Nekem is feketés hajam volt, gyönyörű vörös ombre-t és padlizsánszíneket is csináltak már nekem.) 20-25 ezer körül van mindennel együtt de nekem maximálisan megérte. Póthajjal sajnos nincs tapasztalatom, de a honlapjukon megtalálod azt is. :)
2018. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Hahaha, inkább 40-50 ezer. Nálam biztos lenne annyi. Alsóhangon 2x, de lehet 3x kell szivatni, plusz maga a szín. Nagyon sok, és bonyolult munka, tehát ha 30 ezerért találtál fodrászt erre, annak nagyon örülj. (Egy debreceni, de külföldi referenciákkal rendekező fodrász)
2018. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapesten tudok egy jó fodrászt, aki még nagyon elrontott hajból is csodát tud művelni. A helyedben tőle megkérdezném, hogy mit javasol.

henihair.hu (Bécsi út)

2018. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A white hairt nem ajanlom, tobbszor adtam nekik eselyt, mindig csalodast okoztak, es ismeroseim is ezt mondtak..


Egyebkent igen, 2-3 alkalom es alkalmankent 20-30ezer kb. Es varnek par honapot 1 - 1 alkalom kozott, hogy gyogyuljon a hajam.

2018. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen, igy legalabb tudom, hogy kicsit jobban belekell nyulnom a penztarcamba, ha ilyen hajat akarok:)
2018. dec. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!