Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritkulo haj miatt erdemes...

Ritkulo haj miatt erdemes felkeresni a haziorvosom? 22/F

Figyelt kérdés

Elol elegge e kezdett ritkulni a hajam ‘V’ alakban es elegge elis vekonyodott. Tudom, hogy ez tipikus ferfias kopaszodas de a csaladomban eddig ilyen nemigazan fordult elo. A problema mar fennall egy ideje azaz nem atmeneti par eve mar igy van csak egyre durvabb es durvabb. Mashol tok suru a hajam csak a halanteknal illetve V formaban nem. A hajbeultetesen kivul van valami mas modszer? Igazabol arra is meg raszannam magam csak nekem nagyon nemillik a rovid/kopasz haj es ugytudom, hogy ott lekell borotvalni az egesz hajam :( a samponokban illetve ilyen kremekben nemigazan hiszek 1 eve probaltam a vichytol ilyen ampullakat ami elegge draga is volt de kb semmit sem hasznalt. Szeretnem meg megmenteni ami mentheto illetve kicsit visszaforditani

Koszonom!


2019. júl. 9. 11:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Jaj, es meg annyit hozzatennek, hogy szerintem nalam a DHT allhat a hatterben ahogy utannaolvastam esetleg azt lehet valamivel csokkenteni?
2019. júl. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!