Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti tapasztaltatok ilyeneket...

Ti tapasztaltatok ilyeneket mellplasztika után? Érdemes felkeresni az orvost? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

Fél éve voltam mellnagyobbításon. Eddig semmi gondom nem volt vele, szépen gyógyult, hamar fel is épültem. Nem követtem el tudtommal semmit ami meg volt tiltva.

Két hete először oldalt éreztem szúró fájdalmat a bal mellemben. Később a mellem aljánál majdnem a varratnál, kicsit feljebb. De előfordult, hogy a jobb mellemnél éreztem szúró fájdalmat.

Ez a fájdalom el is múlt, egy percig nem tartott általában. Bele nyilaló érzés volt.

Ma néztem a mellemet a tükörben és mint ha másabb lenne a bal oldalinak (amivel gondok voltak) a formája és kicsit a mérete is mint a másiknak.

Gerincferdülésem van ezért alapból nem vagyok teljesen szimmetrikus de talán ez már szembetűnőbb mint amilyen eddig volt.


Volt valakinél hasonló tünet?

Ünnepek után érdemes lenne ez miatt felkeresni az orvost?


25n



2018. dec. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ártana.. de akár két ünnep közt is rátelefonálhatsz hogy ez mennyire van rendben, szerintem nincs..
2018. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elkezdett betokosodni. Keresd fel a dokidat.
2018. dec. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!