Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb samponok...

Melyek a legjobb samponok genetikailag zsíros hajra? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Gyorsan zsírosodó hajam van, genetikailag ilyen a bőröm is eleg zsiros sajnos es nem nagyon lehet mit csinálni vele. Próbáltam mar sok sampont de egyik sem nagyon vált be, azok sem amik pont zsíros hajra valók. Már nagyon unom a sok hajmosást. Azok akiknek hasonló problémája van/volt, van esetleg valami termék ami tényleg bevált nektek?

2019. júl. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros a hajam, de nem annyira. Mármint nem annyira gyorsan zsírosodik, pár napot kibír. Én mindig össze-vissza használom a samponokat (mert kísérletezek, próbálom megtalálni a tökéleteset), de amihez gyakran visszatérek az a Schauma. (konkrétan ehhez: [link] vagy esetleg [link]


Most az, hogy melyik a legjobb sampon... ilyet nehezen lehet mondani, mert mindenkinek más a bőre, és a haja, és mindenkinek más válik be. Ajánlom, hogy próbálj ki olajos hajpakolásokat (olyanokra gondolok, hogy ricinusolaj, argánolaj, kókuszolaj stb. ... nézz utána neten).

Eddig milyen samponokat próbáltál? Milyen márkától? Hány naponta mosol hajat?

2019. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) hát eddig a head and shoulders jött be a legjobban de próbáltam már ilyen herbáliásat zsíros hajra (egyáltalánbnem jött be) meg egy csomó másik márkát de már nem nagyon emlékszem rájuk :/ egy ideje head and shoulder sampont használok de így is két naponta kell mosnom. Kösz a tippeket kifogom próbálni ezeket
2019. júl. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!