Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantáztatni voltam kozmentiku...

Gyantáztatni voltam kozmentikusnál, de egyáltalán nem szedte le az összes szőrt a lábamról. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig mindig inkább borotvaltam a lábam, most azonban úgy gondoltam kiprobalom a gyantázást. Kb. 1,5 héttel a gyantázás előtt borotváltam utoljára, így egész jó hosszúsagúak voltak már a szőrszálaim,úgyhogy szerintem az nem lehetett a probléma hogy nem volt elég hosszú. Kb a szőröm háromnegyede fennmaradt, nemcsak a kisebb, vékonyabb szálak, de erősebbek és sötétebbek is. Így is nagyjából egy óráig tartott a kozmetikusnak a gyantázás, pedig gyakorlott emberkéről van szó tudtommal. Normális az hogy ennyi szőr marad a gyantazott bőrfelületen? Miért maradhatott ennyi szőr?

2019. júl. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, át lettél verve, ki se fizettem volna, gyanta után tükörsima a bőr.
2019. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szőr háromnegyede fenn maradt, az nagyon nem normális. Mert oké, nyilván maradhat fent azért itt-ott néhány szál, mert ha nem olyan erős a szál, akkor nem feltétlen tűnik fel, hogy amúgy ott még van 1-2 db. De így, hogy a háromnegyede fent maradt. Mennyibe került? (azért is kérdezem, mert én speciál még sosem voltam kozmetikusnál gyantáztatni, illetve érdekel, hogy mennyit kért el ilyen "jó" munkáért.) Én ki se fizettem volna.
2019. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén pontosan nem tudom mennyi volt, mert nemcsak gyantaztattam, hanem más is volt, így jobbára csak a végösszeget jegyeztem meg. Abból kiindulva 3 ezer körül volt a gyanta, tehát igazából szerintem nem sok - bár valószínűleg ezt is figyelembe vehettem volna, lehet hogy ez egy kicsit túl olcsó egy jó kozmetikushoz képest (láb+bikinivonalnal gyanta) vagy nem is tudom... Sajnos nem igazán néztem meg alaposan ott nála hogy hogyan is sikerült, ebben az is kozrejatszott hogy egy órán át gyantazott és már csak szabadulni akartam szerintem😅 Ajánlották igazából ezt a kozmetikus azért mentem hozzá, de tudom hogy ez volt az első és utolsó alkalom..
2019. júl. 12. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem reklamáltál a helyszínen?

3000 egy lábgyantáért még akkor sem kevés, ha jól csinálja

2019. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél hét után még rövid a szőr, az a része érthető, hogy nem jött ki teljesen. Viszont egy normális kozmetikus ilyenkor azonnal jelzi, hogy helló, ez nem fog így működni. Legközelebb ne fogadj el ilyen munkát, jelezd ott azonnal, még nem lemászva a kezelőágyról, hogy nem vagy elégedett.
2019. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak az tudom mondani, hogy felénk a kozmetikus minden testrészt képes tükörsimára gyantázni.

Szerintem ne menj oda többet, mert vagy nem értenek hozzá, vagy hanyagok.

2019. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drága is volt... 5500 a hónalj, láb, teljes intim, max 30 perc.
2019. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!