Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek fontos a férfi...

Lányok, nektek fontos a férfi testszőrzete?

Figyelt kérdés
Meg szoktátok nézni vagy tökmindegy? Nyilván az ember értékrendjében ne ez legyen a fő szempont, de számít nálatok? Volt már, akivel azért nem kezdtetek kapcsolatba, mert túl sok / túl kevés / túl göndör / túl egyenes / túl gyapjas vagy akármilyen volt a szőre? (Azért nyáron legalább az alkar szőrzete látszik, esetenként a lábé is szemügyre vehető.)
2019. júl. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fontos, nekem nagyon szőrfóbiám van, a saját hajamat is, ha meglátom a hajkefében, öklendezem.


De miért ne lehetne fontos? A férfiaknak is az.

2019. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen fontos,de olyan értelemben,hogx inkább ne legyen. És igen,nagyon taszító ha valakit olyan dús,vastag szőrzet borít
2019. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1., én nem az intim szőrzetre gondoltam :) Hanem általánosságba a testszőrzetre, karon, lábon, mellkason. Ennél több nem nagyon szokott a ruházatból látszani :)
2019. júl. 13. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Fontos. Karon lábon, normális, hogy szőrös. Ha a mellkasai is az én jobban szeretem, ha trimmelve van. Tehát van is, de mégsem olyan hosszú a szőr. Fanszőrzet ugyanez.



Nálam a szakáll nem gyerő, mondanáh, hogy ki van zárva, de sajnos kedves párom épp azt növeszt. (pedig anélkül nekem jobban tetszik)


34N

2019. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"én nem az intim szőrzetre gondoltam :) Hanem általánosságba a testszőrzetre, karon, lábon, mellkason. Ennél több nem nagyon szokott a ruházatból látszani :)"


Én sem az intimszőrzetre gondoltam. Fésűvel szerinted milyen hajat fésülök? A kihullott hajszálaktól is öklendezem, hát még a testszőrzettől.

2019. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a nagyon szőrös férfiak, de én nem lány vagyok, hanem 42 éves nő, de 20 éve is tetszettek a szőrös férfiak. Kifejezetten vonzónak és izgatónak találom, ha egy férfi inget hord és az ing nyakánál kilóg kicsit a szőr. A tapasztalatom az, hogy a nők többsége a szőrtelen férfiakat szereti.
2019. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi ne legyen egy csupasz giliszta (bocs ha más másképp látja). A férjemnek ízléses mai divatu rövidre vágott szakálla van és a mellkasa hasa is ízlésesen szőrös. Keze lába világos barna szőrös, szóval nem gáz egyáltalán. A hónaljat, intim részeket borotválja, vagy rövidre vágja. Nekem és neki is így tetszik, így férfias (nekem egy férfi).
2019. júl. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!