Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Chloe (csatos) Póthaj vélemény...

Chloe (csatos) Póthaj vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csatos póthajat szeretnék az esküvőmre, 60 cm-eset a 43 cm-es, dús, melírozott hajamba. A Chloe Póthaj oldalán láttam gyönyörű csatos póthajakat nagy választékban, de nekem eléggé gyanús az oldal (nincsenek kommentek, külföldi nőkről töltenek fel "image filmeket" a Youtube-ra stb...)


Rendeltetek már onnan? Mi a tapasztalatotok?


Előre is köszönöm!



2019. júl. 14. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem írok e későn. De nekem nagyon bevált. Teljesen természetes, pont olyan mint a saját hajam. Ajánlani tudom.
2019. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maresz33 válasza:
Kipróbáltad? Vélemény?
2019. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem végül megvenni, mert úgy láttam túlmarketingelték, viszont 1 db vásárlói fotót/véleményt nem találtam róla sehol.
2019. okt. 28. 15:38
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én vettem tőlük kétszer is .Az első rendelésem tincses 100gr.szőke volt.Az első hsjmosásig minden tökéletes volt, gyönyorű puha ,selymes es kifésülhető volt ! Miutan megmostam, szamomra az volt a pokol, mert barmivel probalkozhattal volna akkor sem tudtad kifésűlni :( egy hét utan le is szedtem ...Ugy voltam vele ok megeshet, tévedhetünk ..(lehet én csináltam vmit rosszul?!)Másodjara is rendeltem tőluk ragasztócsikos pothaja , ugyanigy szőkét ! ES UGYAN AZ TÖRTÉNT,MERT TE VAN MŰANYAG HAJSZÁLAKKAL, AMIT EREDETIKÉNT HIRDETNEK!NEM AJANLOM SENKINEK!
2020. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én vásároltam többször is náluk, először egy csatos póthajat ami alkalmi viselésre megfelel, szép puha, DE sajnos én is észrevettem, hogy annak ellenére hogy azt írják nincs keverve műanyaggal meg stb, sajnos tele van :( Ár-érték arányban valahogy sejtettem és nem ért meglepetésként, de nem is gondoltam a rendszeres hordására. Másodjára egy copfot rendeltem, ami szintén műszállal van keverve. Kipróbáltam gyorsan megmostam egy sor hajat, hát döbbentem láttam hogy egy rakat sz*r, erre azért nem számítottam. Majdnem rendeltem ragasztószalagos hajat is, de még jó hogy láttam az előttem hozzászóló véleményét, vissza is mondtam, mert nagyon csalódott lettem volna ha az is tele van műanyaggal :( Én azt gondolom alkalmi akármire, amíg nem kell megmosni addig tökéletes és nem tovább, ebben a tudatban kell költeni rá!
2020. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!