Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni szőrbenövés...

Mit lehet tenni szőrbenövés ellen? Esetleg kozmetikus tud tenni valamit a benőtt szőrökkel?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve nem epiláltam a lábamat, mégis nagyon csúnya. Tele van foltokkal, szőrbenövésel. Mit gondoltok, vajon egy kozmetikus segítene rajta? Mennyibe kerülne? Én próbálom tűvel kiszedni a benőtt szőröket, de sokszor nem is sikerül, csak még csúnyább lesz.
2010. júl. 10. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van nálam is de én már csak borotválom,éds hiába írják hogy radírozni kell nálam még az se segít,ha egyszer elmúli sosem foogm a lábamat epilálni:S
2010. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én meg most akartam epilátort venni..Tényleg olyan lesz tőle a láb? :O
2010. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

elvleg az a titka hoyg mindig radírozni kell,hát én nem voltam oylan szorgalmas és nekem így benőtt és csúnya!és alig múlik el,

de van olyan akinek nincs ilyen problémája az epilátorral.

2010. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én epilátort csak a hónaljamon használok de ott rendszeresen és eddig egyszer sem volt egy szőrbenövésem se. pedig már kb 3 éve használom. és nem kenek rá semmit mert mindentől begyullad és az nagyon szar érzés. még a dezodortól is. tehát első nap akkor nem túl jó.
2010. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jójó, köszi a válaszokat. De a kérdésemre nem válaszolt senki. A kozmetikus a már ronda lábammal tud csinálni valamit? Ez beletartozhat a feladatkörébe? Ezt nem tudom, ugyanis nem szoktam járni kozmetikushoz.
2010. júl. 11. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha megkérdezed a kozmetikusodat, hogy vállal-e ilyet:) Ha azt mondja, hogy nem, kérdezd meg, hogy bőrgyógyász esetleg tud-e segíteni. Én borotvát használok, de nincs ilyen problémám sehol. Nekem csak intim helyen van az, hogy miután leborotválom kicsattogok. :S
2010. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!