Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőlne gyorsabban a haj?...

Mitől nőlne gyorsabban a haj? Leggyorsabban. Ne ugorjatok át a kérdésen azért mert már 120-an feltették!

Figyelt kérdés

Gyorsabb hogy ha vágják, havonta pl ezt tudom.

De hallottam már olyat is hogy nől a haj a banántól.. ti tudtok ilyeneket? mit gondoltok nőhet a banántól? sztem hülyeség... de nem tudom. Tudtok vmit ajánlani?meg hallottam ricinus olajról télleg jó ráá? azt hogy kéne használnom ?


2010. júl. 11. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Először is,attól nem nő gyorsabban a haj,ha sűrűbben van vágva... Attól még,hogy havonta,vagy félévente vágatod,ugyanúgy csak kb 1cm nő havonta a haj.Csak optikailag látszik sűrűbbnek,dúsabbnak a haj,mivel az elvékonyodott része le van vágva.

Az A és a D vitamin,ami a haj szerkezetének javításában segíthet,itt megtalálod hogy milyen ételekben vannak ezek főleg benne: [link]

Egy fodrász voltam :)

2010. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm =) de igaz hogy a banántől nől a haj ? a Vitanol C segít rajta ? gyorsabban nőől?

most hogy nyári szünet van, nem vasalom, kondícionáló balozsamot haszn álok töredezett hajra, havonta vágatom, és szeretném ha egy kicsit gyorsabban nőne Vitanol C képes rá hogy segíítsen ?

2010. júl. 11. 00:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg tartalmaz A vitamint is a banán,úgyhogy miért ne?!De azért nagy változást ne várjál... :) Attól még,nem fog mondjuk 2-3 cm nőni a hajad havonta,mert sok A vagy D vitamint eszel,de viszont javítani fogja a hajadat,nem töredezik majd annyira,kevesebbet kell vágatnod belőle,szebb lesz.
2010. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit írtál,azt a Vitanol C-t nem ismerem,nem tudok róla semmit.Én régebben Revalidot szedtem,abban benne van mindenféle vitamin amire a hajnak szüksége van... :)
2010. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszii ;)
2010. júl. 11. 01:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát a vágástól pont h nem nő a haj de a banántól azért nő mert sok benne ab vitamin de mivel hizlal ezért nem ajánlott sokat enni,inkább vegyél be olyan vitamint.Én ik kipróbáltam a ricinust de sajnos nem jött be viszont nekem a kávé pakolástól jobban nő.
2010. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A vitanolt betiltották. Ha lehet is még valahol kapni, nem ajánlanám, hiszen kitudja miért vonták vissza. A ricinus olaj ÁLLÍTÓLAG jó, de az sem mindenkinek válik be.
2010. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csinalj alma ecetbol es bentonite agyagbol (arc pakolasara hasznaljak) suru masszat. Ezt rakd hajadra, 4-5 szor hetente, hagyd rajta amig csak tudod. Ha fel ora, az is segit. utana samponozd mint mindig. Segit a hosszu, egeszseges, dus hajhoz. Mar ketszeri pakolas utan eszre fogod venni. En is kiprobaltam, hasznalom.


A felettit valaszoltam mar egy masik kerdezonek.

Ricinus nagyon jo haj, szorzet gyors novelesere es dusitasara.

En szempillamra hasznalom, minden este. Azert este, mert barhogy vigyazok hogy a szembe ne menjen bele, mindig duplan latok tole, Igy irany, alvas. Spiralt nem kell hasznalni, mert soteti a szempillat, es 6 hetenkent festetem.

El tudod kepzelni, hogy mennyire nem praktikus a ricinus hasznalata nagyobb feluletre?

2010. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

12:30

Neked nőtt már a szempillád a ricinus olajtól?

2010. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, mint ahogy irtam, hasznalom, majdnem minden este. Sokkal hosszabb es dusabb. Egy problema, hogy duplan latok, igy csak alvas elott hasznalom. Egy masik nagyon jo csepp meg gyorsabb mint a ricinus az a Lumigan. Receptre lehet kapni a dokitol. 3 ml hetekig eltart. Allogran, aki a Botoxt csinalja ugyan ilyen oszetetelu "csodaszert" adott ki tavaly. Na persze, $165. A gyogyszertarban csak $36 ugyanaz. Mind a ketto soteti a szempillat, es szemoldokre is jo azoknak akik tul csipekedtek, es nem no vissza. Ha ertesz angolul, Google "lumigan". Hasznal, itt mi ezt hasznaljuk inkabb, de a ricinussal kezdtuk.
2010. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!