Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőlne gyorsabban a haj?...

Mitől nőlne gyorsabban a haj? Leggyorsabban. Ne ugorjatok át a kérdésen azért mert már 120-an feltették!

Figyelt kérdés

Gyorsabb hogy ha vágják, havonta pl ezt tudom.

De hallottam már olyat is hogy nől a haj a banántól.. ti tudtok ilyeneket? mit gondoltok nőhet a banántól? sztem hülyeség... de nem tudom. Tudtok vmit ajánlani?meg hallottam ricinus olajról télleg jó ráá? azt hogy kéne használnom ?


2010. júl. 11. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem nő gyorsabban a haj attól, ha havonta vágatod...

Gondolj bele! A hajhagymáknak semmi köze az élettelen hajvégen történő beavatkozásokhoz, ráadásul havonta 1 cm-t nő a haj, de ha még ezt is levágatod az esedékes fodrászkodáskor, akkor egy helyben toporogsz. Nem?

Rendszeresen érdemes fodrászhoz járni, de hogy gyorsabban nőjön, nem kell havonta vágatni.


Ami a növekedést gyorsítja, az a fejbőr rendszeres masszírozása. Esténként lefekvés előtt az ujjbegyeiddel messzírozd egy kicsit a fejbőrödet! Ezáltal élénkül a vérkeringésed, több tápanyag jut a hajhagymákhoz, így azok aktívabban működnek. Ennyi a titok.

2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van :)
2010. júl. 21. 01:17
 13/13 anonim ***** válasza:
sziasztok! sörélesztő tablettát szeretnék venni, sok helyen olvastam hogy használ. Ti hogy szeditek, hanyasával? mert olvastam olyat is hogy 3*3 - mat egy nap. 9 tabletta egy nap? ez nekem rengetegnek tűnik:D tényleg így kell szedni, vagy csak kezdetben, mint a biovanne - t?
2011. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!