Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín áll jobban?

Melyik hajszín áll jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. júl. 18. 22:10
 1/9 anonim válasza:
A szőkés :)
2019. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szőke, de nem ilyen lenővéssel. (Lehet direkt van így festve, de akkor nagyon csúnya)
2019. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Direkt novesztem lefelé, mert sajnos nagyon károsodott. Szombaton megyek fodrászhoz, úgy döntöttem vissza festettem sötétre, mert akkor egészséges volt és szépen nőtt. Most hiába hónapok óta nem festem, drága vitamint szedek rá, de mióta szőkére volt festve egyszerűen letörik. :(

Csak kicsit sajnálom, lehet igazából csak megerősítés kellett volna, hogy jó lesz a barna. A feketét is imádtam régen! :D

2019. júl. 18. 22:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Vissza *festetem
2019. júl. 18. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Balayage esetleg? Azt le lehet növeszteni
2019. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Sztem a barna jobb
2019. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szőke sokkal jobb. Szép arcod van
2019. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Balayage volt tavaly, most is olyan, mert a szőke nem friss kép teljesen. De totál kinyírta a hajam. Sztem maradok vmi sötétebb csoki barnanal.
2019. júl. 19. 08:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a szőke tetszik jobban de barna hajjal is csinos vagy. Úgyhogy bátran fesd vissza a hajad egészsége sokkal fontosabb!
2019. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!