Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Kemiai festés henna után?

Az van sajnos, hogy hiába festem be a hajam a khadi sima, vörös hennájával, épphogy csak kap a hajam egy kis vörös árnyalatot, azt is csak nagyon fényben, és 2-3 napig, aztán ugyanolyan, mint előtte volt. Pedig mikor először festettem nagyon szép sötét vörös lett.

Tegnap festettem, de nagyon megbántam, pénz és időpazarlas volt, mert kb ugyanúgy sötétbarna maradt a hajam sajnos, mint a legutóbbi 2 festesnel, pedig ugyanúgy csináltam mindent, mint legelőször.

Úgyhogy úgy döntöttem visszatérek a rendes kémiai festékhez, egész pontosan a palette creme color r2es, sötét mahagóni árnyalatát szeretném kipróbálni. Csak sajnos elvileg várni kell legalább 2 hónapot, amíg henna után lehet kémiai festéket használni...ez tényleg így van, vagy csak rémhír?

A másik pedig, hogy honnan tudjam, hogy már kikopott a henna a hajamból? Gyakorlatilag ugyanolyan, mint az eredeti hajszinem.

Köszönöm a válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, Khadi, henna, festék, Palette, kémia, arc, hajszín

júl. 9. 23:36  Privát üzenet  

A válasz
Minimum 3 hónapot ajánlott várni, miután kémiai festéket használnál rá. Nem rém hír, így igaz. Hiába nem látszik a henna a hajadon, attól még ott van, erre rá festeni a kémiait kész öngyilkosság a hajadnak. A hennára nem lehet kémiai eredetű "szereket" használni. Eltöri, megégeti a hennázott hajat. Egy barátnőm, szilikonos balzsamot használt a frissen hennázot hajára, látványosan megkezdett töredezni a haja.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 10. 09:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hennázott hajra kimosható színező?
Vegyi festés henna után?
Szeretném feketére festetni a hajam, de semmit nem tudok a témáról, nem volt még festve. Hol, hogyan, mivel, kivel?
Vörös henna festéket meddig kell szőke hajon hagyni?
A Lush henna mennyire fogja meg a fejbőrt és mennyire ereszt színt festés utáni napon?
Henna festés és hajápolók?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!