Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kemiai festés henna után?

Kemiai festés henna után?

Figyelt kérdés

Az van sajnos, hogy hiába festem be a hajam a khadi sima, vörös hennájával, épphogy csak kap a hajam egy kis vörös árnyalatot, azt is csak nagyon fényben, és 2-3 napig, aztán ugyanolyan, mint előtte volt. Pedig mikor először festettem nagyon szép sötét vörös lett.

Tegnap festettem, de nagyon megbántam, pénz és időpazarlas volt, mert kb ugyanúgy sötétbarna maradt a hajam sajnos, mint a legutóbbi 2 festesnel, pedig ugyanúgy csináltam mindent, mint legelőször.

Úgyhogy úgy döntöttem visszatérek a rendes kémiai festékhez, egész pontosan a palette creme color r2es, sötét mahagóni árnyalatát szeretném kipróbálni. Csak sajnos elvileg várni kell legalább 2 hónapot, amíg henna után lehet kémiai festéket használni...ez tényleg így van, vagy csak rémhír?

A másik pedig, hogy honnan tudjam, hogy már kikopott a henna a hajamból? Gyakorlatilag ugyanolyan, mint az eredeti hajszinem.

Köszönöm a válaszokat



2019. júl. 9. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Minimum 3 hónapot ajánlott várni, miután kémiai festéket használnál rá. Nem rém hír, így igaz. Hiába nem látszik a henna a hajadon, attól még ott van, erre rá festeni a kémiait kész öngyilkosság a hajadnak. A hennára nem lehet kémiai eredetű "szereket" használni. Eltöri, megégeti a hennázott hajat. Egy barátnőm, szilikonos balzsamot használt a frissen hennázot hajára, látványosan megkezdett töredezni a haja.
2019. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!