Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben valami jó fodrász...

Debrecenben valami jó fodrász (at), ahova nyugodt szívvel bemehetek azzal, hogy "csinálj a hajammal, amit jónak látsz! "? (több lent)

Figyelt kérdés

2 kikötésem lenne csak: festés ne legyen, illetve a hossza nagyjából maradjon meg (nyilván vágna le valamennyit, de a vállig érő hossznál rövidebb ne legyen)


Szóval más fazon (elvégre ezért mennék), akár frufru jöhet, bármi, amit jónak lát.


Na meg jó lenne egy kb. 5000ft körüli árban megúszni, bár lehet, túl sokat kérek.


Ismertek valakit/egy helyet, amit ajánlani tudtok?

Gondolom a jó helyekre sok idő, míg időpontot kapok, de tudok várni (az ilyen Biohair típusú helyeken, ahova bármikor bemehetek, nem igazán tudom, hogy "teljes átalakítást" is lehet kérni, vagy csak szimpla vágást)


Köszi előre is! :)



2019. júl. 20. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Hairplaybe járok. :) Plázától 3 perc séta. Címük fennt van neten. :) Kedves, 30as srácok dolgoznak ott. Én konkrétan Dandé Zolihoz járok. Mindig szuperjól megcsinálja, amit kérek (longbob fazon, egyforma hossz mindenhol, tök egyenesre vágva a vége). :) Nagyonb alakításnál nem tudom az árakat. 4ezret szoktam fizetni fazonigazítás miatt. De nyugodtan menj el és kérdezz rá kb mennyi lenne amit te szeretnél. :)
2019. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!