Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrogyűrűzéssel valakinek...

Mikrogyűrűzéssel valakinek készült póthaj? Mik a tapasztalaitok róla? Nektek melyik póthajferakás vállt be illetve kinek meddig volt tartós?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió, nekem volt mikrogyűrűs póthajam! :)

Kb 4-5 hetet volt fent, elkezdett lenőni, ami brutálisan zavart, mivel a gyűrűk kilátszottak. Szőke hajam van, természetesen a "krémszínű" mikrogyűrűkkel volt feltéve. Az én saját tapasztalatom, hogy mikor fel lett téve, nagyon természetes érzet volt, a kis mikrogyűrűk NEM nyomtak alváskor sem! (Sokan ettől félnek, hogy szétnyomja a fejüket)

Negatív tapasztalatom, hogy amúgy sok hajam is van! Ha jól emlékszem, 4 vagy 5 sorba volt feltéve és a fejtetőhöz legközelebb eső sorban (úgymond az első sorban) látszódtak ki hetek után a gyűrűk, frissen mosva még nem is, de sajnos az én hajam pedig gyorsan zsírosodik. :(

Másik fodrásznál, másik helyen (tehát a fodrászok ismerni sem ismerték egymást), volt még egy próbálkozásom, de ugyanaz lett a vége, még egyszer nem csináltatnék szőke hajhoz, főleg, hogy tényleg sok hajjal is rendelkezem, a sajátom olyan hátközépig ér, le is lett vágva lépcsőzetesre, de még így sem takart.

Volt varrva is, igaz, hogy "elavult", régi technika, de mivel sok és erős hajam van, így bevállaltam. Nekem az bevált. :)

De hallgas meg minél több tapasztalatot, hiszen ez a téma az, amiről szerintem mindenkinek más a tapasztalata, véleménye. :)

2019. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Igazábol nekrm csak az az egy aprobóm van hogy, nagyon erős enyhèn göndör hajam van. Pont ezért nem tudom hogy, a póthaj ilyen esetben milyen felrakási procedúra a legalkalmasabb. Volt olyan fodrász aki azt mondta hogy, göndör hajra nem lehet feltenni semmilyen póthajat.én tulajdon képen leginkáb azért szeretnék csináltatni mert, igy mindig kénytelen vagyok felkötni a hajamat mivel leengedve válalhatatlan most még. Plusz valahol azt is olvastam hogy, a póthaj azért előnyös mert a külső hatásoktol a póthaj jobban védi az eredeti saját hajat. Van valakinek ezzekkel szemben valami tapasztalata? Azt szivesen meghallgatnám.
2019. júl. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!