Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajjal mit lehetne...

Ezzel a hajjal mit lehetne kezdeni, fodrászok hozzáértők ötletek (képpel)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A hajam története az, hogy évekig fekete volt, végül úgy döntöttem, hogy megválnék a fekete hajtól. Levágattam a hajam derékig érőre és elkezdtem lenöveszteni. Amikor már volt kb 5cm lenövés akkor a többi fekete lelett szivatva 9 oxival, nem tette tönkre szerencsére. Rá lett festve utána egy barna szín az egész hajamra de így most olyan vöröses beütése lett. Én közép-világos barnát szeretnék elérni. Lehetséges ez valahogy?

[link]


[link]


2019. júl. 20. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges persze, ezen még szőkíteni kell legalább egyszer és ráfesteni megfelelő színnel ami kiüti a vöröset hogy világosbarnát kapj. Mikor feketéből világosodtam az első alkalommal nekem is ugyanilyen vöröses lett, szinte elkerülhetetlen ilyenkor hogy ne legyen benne
2019. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A második szőkítésnél is elég a 9es oxi? Nem fogja nagyon elrontani a hajam állagá? Milyen festékkel érdemes utána átfesti, hogy ne legyen vörös és valami szép világosbarnát kapjak? :)
2019. júl. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!