Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a szőkítőkoktél mit csináln...

Ez a szőkítőkoktél mit csinálna a hajammal? Fodrászok, hozzáértők, segítség!

Figyelt kérdés

Festetlen világosbarna hajra kenném 1-2 árnyalatnyi világosítás céljából:


1 rész szőkítőpor

1 rész 3 %-os oxi

1 rész híg sampon

1 rész balzsam


Működne, nem lenne csibesárga a hajam? Mennyi ideig hagyjam fent?



2015. dec. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a hajfesték árnyalatán változtat. Pl ha van egy enyhe vöröses szőke, akkor a vörösséget segít megszüntetni. Természetes hajon semmit nem fog változtatni, ahhoz ez túl gyenge. 1-2 árnyalat világosításhoz ennél erősebb cucc kell jóval. Menj fodrászhoz ha nem értesz ezekhez.
2015. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oke nem olcsó a fodrász de az első alkalommal menj fodrászhoz, aztán utána már magadnak festjeted a hajad... Szerintem te sem akarod hogy leégjen a hajad vagy az árnyalat ne úgy nézzen ki ahogy szeretnéd....
2015. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem semmi bajod nem lesz tőle. énis koktéloztam egyszer a hajam, jó lett.

arra kell figyelni,hogy alaposan masszírozd be a habot, mindenhova jusson (különösen a haj hossza)

mert ugye a fejbőröd melegebb mint a többi rész, így ott hat elsőre.

. szerintem 10-15 perc után moss le egy tincset,jól töröld meg és gyorsan szárítsd meg. így láthatod,hogy váltotozott -e valamit. én inkább csinálnám 2x, minthogy rossz legyen:D

2015. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi lenne a célod? Mert azt nem ártana tudni.
2015. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok se fodrász se hozzáértő, de ha természetes szép hajad van, ne rontsd el szőkítőporral illetve koktéllal! :) lehet kapni világosító festékeket, illetve szőkítő sprayeket, amik kifejezetten 1-2-3 árnyalatot világosítanak :) igy "vakon" ne menyj szerintem bele :) de ha minden képpen ragaszkodsz a koktélhoz, nekem a festett hajamból 30 perc alatt hozta ki a színt a tömény szőkítő :)
2015. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!