Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leginkább férfiak. Mit gondolt...

Leginkább férfiak. Mit gondoltok a fekete hajról?

Figyelt kérdés

Körülbelül derékig érő feketére festett dús hajam van. Természetes hatása van, a legtöbben meg se mondanák, hogy festett , csak mikor 4-5 hét után látható kicsit a lenövésem.

24 éves vagyok és lassan 3 éve szingli. Nos a fekete hosszú haj mellé nagy barna szem társul és enyhén barna bőr (szolizok, de egészséges színem van, nem célom, hogy minél barnább legyek). Mondták már, hogy a külsőm az oka, hogy a férfiak kerülnek, mivel ijesztően határozott külsőm van még nők szemében is, tipikus "főnök" fellépésem van, azt mondják.

Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről, leginkább férfiak, illetve a fekete hosszú hajú nőkről, izgatja a fantáziátok vagy inkább a "sötétet", "borút, unalmat" tudjátok kapcsolni egy fekete hajú nőhöz. Most így szimplán általánosságban kérdezem, hogy mi a véleményetek, nem lényeg hogy nézek ki.



2019. júl. 23. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Alapból nem vagyok oda a fekete hajszínért, kombinálva azzal hogy szubjektív véleményem szerint még túl hosszú is, nem lenne szimpatikus.
2019. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1, azért ezt elfelejtettem a kérdésnél leírni, hogy a hosszú haj az alap! 😄

Ha tényleg annyira határozott a külsőm, akkor benne lennék hajszínváltásba (csak is kizárólag a barna, vöröses barna), de a hosszból nem engednék.

2019. júl. 23. 19:10
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ha a szingliség a problémád, és bebizonyosodik hogy a megjelenéseddel van problémája a férfiaknak, akkor választanod kell hogy önmagadnak szeretnél tetszeni vagy a férfiaknak(ha ez problémás számukra)
2019. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igazad van teljesen.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon általánosságban mit gondolnak a férfiak a hosszú fekete hajról. 😊

2019. júl. 23. 19:16
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Csak ha természetes fekete, akkor tetszik. A festettet mindenhogy kiszúrni, mert más a fénye.



Összkép: ha cigánylányos külsejű a nő, az nem bejövős.

2019. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Utolsóval tudok egyetérteni, ez így leírás alapján nekem is cigányosnak tűnik, és kifejezetten nem tetszik. Illetve nekem a fekete haj alapból nem tetszik, nagyjából bármilyen más hajszínt jobban szeretek.
2019. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszik a hosszú fekete haj. Sőt! A határozott nőktől sem "félek", szerintem túlkomplikálod a dolgokat. A férfiak egy részének (itt most férfiakról van szó, nem gátlásos tinikről) szerintem kimondottan imponáló ha egy határozott, "főnök" fellépésű nővel akad dolga.
2019. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Hosszu fekete haj, de sukar ez a csaj...
2019. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Neeem, nem akarok rasszista lenni, de nem akarok roma beütésű külsőt, félreértés ne essék! :D

Szolizni azért szolizok, hogy legyen egy kis színem, mert amúgy hófehérke vagyok.

2019. júl. 24. 08:34
 10/20 A kérdező kommentje:

Most így példának a Google képeknél kerestem...a hatás nagyjából ilyesmi, csak nekem inkább enyhén zöldes barna színű a szemem. Tehát ne úgy értsétek, hogy négerré szolizom magam. :D

[link]

2019. júl. 24. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!