Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőies rövid haj fazonok? Egy...

Nőies rövid haj fazonok? Egy nő rövid hajjal is nő marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó ideje le szeretném vágatni a hajamat. Sajnos halogattam, mert sokszor megkaptam, hogy a hosszú haj a nőiesség egyik "jelképe" és hogy minek akarok rövid frizurát (+hogy rövid hajjal nem lehet kontyot készíteni, ami meg jól áll nekem)...Ti egyetértetek ezzel? Tudnátok adni nekem nőies hajstílus ötleteket, amik váll fölé érnek? (Ovális arcformám+ frufrum is van, ha ez lényeges)



2019. júl. 25. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik. Szerintem nőies a rövid, vagy rövidebb haj is:)
2019. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen voltam egész életemben. Mindig kaptam, hogy milyen gyönyörű a hajam, le ne vágassam, be ne festessem, nehogy csináljak vele valamit. Ezért éveken keresztül nem csináltam vele semmit, pedig szerettem volna befesteni, levágatni stb stb


Aztán 3 hónapja bekattantam és kiszívattam platina szőkére (majdnem fekete a hajam) majd befestettem kékre, mert elegem lett

Aztán amikor abból elegem lett, akkor levágattam kb 5 centisre a hajamat.

Nekem nagyon nagy felüdülés volt. Őszintén nem jön be a rövid haj, de ezt magamnak döntöttem el, és nem azért mert mindenki féltette az én "gyönyörű hajamat". Visszanő amúgy is.


Szerintem a pasik jobban megnéznek, könnyű kezelni a hajamat, gyorsan szárad. Nem érzem magam kevésbé nőnek, sőt... Így kényszerítve vagyok arra, hogy "frizurám" legyen mert nem tudom a fejem tetejére felrakni egy kontyba azt jó ott neki.


Rövid hajnak ajánlom az úgynevezett "pixie cut"-ot. Szerintem az jól állna ovális arcnak frufruval. A másik az úgynevezett "bob haircut". Mind a kettőt meg tudod nézni google-ban.


Sok sikert hozzá!

2019. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán vállald be,úgyis nő maradsz,a nőiességed ne csak a hajadban legyen.
2019. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A kleopátra és az előre hosszabbodó szerintem nagyon jók. És egyáltalán nem férfias frizurák. Én pl utáltam hogy a nyakamat melegíti a hajam (télen is, bármikor,mindig), így az előrehosszabbodó jó kontrasztos lett és iszonyat jól állt, imádtam. Hátul jó rövid lett, de rétegesen vágva a fejtetőtő hogy ne lapuljom le mint akit bernáthegyi nyalt végig, oldalr pedig a kulcscsontomig ért. Befelé szárítva egyébként. Ja, és a választék oldalt persze. Én imádtam. Próbáld ki ha nem idegen tőled a kísérletezés. Aztán ha nem tetszik, úgyis visszanő. Én minden ilyenbe benne vagyok a hajamat(forma, szín) meg a körmömet illetően, hisz úgysem tart örökké. :) (általában szabad kezet adok a fodrásznak és a körmösnek, a fodrásznak csak annyi a kikötések hogy álljon jól,legyen előnyös. Aztán milyenre festi és mit vág belőle, az ő dolga. :) )
2019. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokban segítettetek:)
2019. júl. 26. 09:04
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Az eléggé tág hogy váll fölé de én ezt ajánlom [link]


Nem is lesz meleged ez alatt nyáron

2019. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Egy nő hosszú hajjal nő ,röviddel inkább meleges.


A helyedben nem csúfítanám el magam.

Ha van frufrud akkor még a kleopátrás haj nagyon vadító.

F/41

2019. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez a legnagyobb hülyeség hogy csak hosszu hajjal nő... Ez nem igaz akár kopaszon is lehet brutál nőies
2019. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy írtad, brutál a legjobb szó a nőietlenségre.
2019. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Én kifejezetten imádom a minél rövidebb, akár tüsi hajú vagy kopaszra nyírt nőket.
2019. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!