Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előfordult mással is hogy a...

Előfordult mással is hogy a szülei valamilyen frizurát gyerekként ráeröltettek? Mondjuk valakinek a hosszút vagy a nagyon rövidet?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen középen elválasztott kb 6-10 centis hajat kellett viselnem.

2019. júl. 15. 15:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Velem nem, de pl. az egyik ismerősömnek a hosszú hajat erőltették rá. Nem engedték, hogy levágassa (pedig hosszú haja volt, szóval ha akár csak egy 10 centit vágott volna belőle, akkor is bőven hosszú lett volna). De ekkor már nem is volt olyan kicsi, hanem már jóval 10+ éves.
2019. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Oviban full rövud, fiúsra vágatták. Hazamentem a fodrásztól, belenéztem a tükörbe és sírtam. Utána hetekig fiúnak csúfoltak az ovisok.
2019. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem 12 éves koromig nem vágták le a hajam és mindig 1 szoros vastag fonatban kellett hordani. Utáltam. Anyámnak tetszett ahogy az utcán megállítanak hogy megnézhessék, volt hogy le is fogott hogy idegenek megfogdoshassák a hajam. És rettegtem minden ilyen alkalommal, a fésülés pedig kínszenvedés volt mert nem engedte hogy magamnak csináljam, hanem felül beleakasztotta a fésűt és úgy rángatta lefelé. Ha nagyon gubancos volt, volt hogy kaptam is a fejemre a nagy műanyag fésűvel. Volt hogy a csuklójára tekerte a fonatot amikor ütött, mert úgy nem tudtam elszaladni. 12 évesen aztán végre levágatták hátközépig érőre, megváltás volt. Azóta is a hideg ráz a hajfonattól.

Az osztálytársaim többségének amúgy bilifrizurája volt, lehet hogy azért érezte anyám különlegesnek a hosszút.

2019. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát érdekes! Gondolom lány volt az illető.


Nekem olyan ismerősöm volt, akinek mindig rövidebb haja volt és csak kb 14 éves kora után lehetett hosszú!

2019. júl. 15. 16:11
 5/32 A kérdező kommentje:
2-es! Milyen hosszúból lett fiús? Miért vetemedtek erre a szüleid? Utána többet nem vágták ilyen rövidre?
2019. júl. 15. 16:14
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám 10 éves koromban kitalálta, hogy "olyan értelmes kis arcod van, ne takarja a hajad", és elkezdett rövid, fiús hajat vágatni nekem. Persze mikor olyan osztályba kerültem, jól kiröhögtek.

Utána 25 éves koromig nem is vágattam a hajamból, és a fodrászokat is gyűlölöm, inkább magamnak csinálom a hajamat, és többnyire extrémebb színt vagy frizurát (igen, mai napig jól esik, ha anyám megjegyzi, hogy neki nem tetszik).

2019. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6-os? Milyen hosszúból lett nagyon rövid?
2019. júl. 15. 19:38
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen kb. rámeröltettek egy rövid bubifrizura szerűséget,meg előtte olyat,ami nagyon fiús volt,utáltam tükörbe nézni. N
2019. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%
Nekem se engedte anyum hogy levágassam, mert "nem törődnék vele" és hogy várjak míg megnövök. Aztán csodálkozott mikor megnyirbáltam magam :)))
2019. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Metionin ***** válasza:
100%
#9 ezt én is bejátszottam, a következménye csak egy orbitális verés lett és a levágott részt utána ugyanúgy belefonták a fonatba. Sajnos nem voltam elég gyors hogy az egészet lecsapjam, pedig úgy akartam mint Mulan a rajzfilmben :D
2019. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!