Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Mit tesztek azért...

Csajok! Mit tesztek azért hogy jó alakotok legyen, formás sportos! Tornáztok? Akartok tetszeni a fiúknak és tesztek is érte? Kort/nemet

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretek sportolni :) nem csak azért, hogy jó alakom legyen, hanem mert szeretek is. Amúgy minden lány szereti, ha tetszik a pasiknak :D Aki nem az leszbikus :D


18/L

2010. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

akarok-e tetszeni a fiúknak? nyilván, mint minden lány, de vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.

nem a fiúk miatt teszek azért, hogy sportos legyek hanem magam miatt...tudod "ép testben ép lélek":D

egyébként futok, ugrókötelezem, teniszezem...napi rendszerességgel...


17/L

2010. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én néha visszafogom a kajálást, mikor kicsit felszedek, de semmi különöst. Nem érdekel, hogy nincs bomba alakom, így is tetszem a fiúknak (ez nem egoból szól:D), de azért megpróbálok nem elhízni. Az ápoltság a fontos, meg a kisugárzás, amiből nekem adatott rendesen :)))
2010. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sétálok, ennyi, heti pár órát és kész.
2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akarok tetszeni nekik, de nem ezért sportolok, hanem mert jól esik, és imádom csinálni.

Egyébként thai boxolok, futok, biciklizek.

14/L

2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

00:31 vok 18/L voltam

És nem akarok tetszeni a fiúknak, mert azt vettem észre, hogy ha nagyon azon vagyok, hogy tetszek, akkor nem fognak észrevenni, ha meg nem érdekel, hogy most tetszem e nekik vagy sem, akkor meg alig győzöm őket levakarni :D

2010. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Elsősorban magamat akarom elfogadni, és azt is akarom, hogy a barátomnak jó legyen, és ne érezze úgy, hogy egy bálnával jár. :D

160/59 vagyok. 55kg-akarok lenni :)

Igyekszem napi 600kcal-nál kevesebbet enni. Napi 50 felülést csinálok, de van amikor 100-150-et is.

Remélem sikeres lesz. :D

2010. júl. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én magamért teszem azt amit teszek és soha nem másért

tornázok minden nap, igaz nem sokat, de nem is az a célom, hogy 2 hét alatt top modell legyek

szabályosan eszek, reggel, délben, délután és este 6 után már semmit, és nagyon keveset

próbálok olyan ruhákat választani amik jól állnak, így a kisebb hibák sem látszanak

ennyi, hogy a testemért mit teszek, de persze még van egy csomó dolog

16L

2010. júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elősorban én is magamért csinálom, meg különben is szeretek sportolni. Általában heti háromszor járok el edzésre, tornázom. Ha úgy érzem, rám jött pár kiló, én is igyekszem kevesebbet enni.


02:45-ös válaszolónak mondom, hogy ha lehet, ne felülést csinálj, hanem hasprést. A felülés tönkreteszi a derekad hosszútávon.

2010. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!