Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködéseddel, új ruháiddal...

Öltözködéseddel, új ruháiddal leginkább magadnak akarsz tetszeni, vagy másoknak akarsz megfelelni? Mennyire befolyásolja az öltözködésedet mások véleménye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 02:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak általában nem tetszenek a ruháim mert nem a divat szerint öltözök. Engem nem érdekel, azt veszem fel ami tetszik, szerintem ez a normális...
2011. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eléggé befolyásolja a öltözködésemet mások véleménye sajnos.Épp tegnap gondolkoztam hogy megveszek egy cipőt mert nagyon tetszik és hogy most olvastam a kérdésedet eszembe jutott, mi van ha nem tetszik nekik :/ Mindig is szerettem volna lesz.arni mások véleményét csak sajnos az önbizalomhiányomból adódóan ez nem megy..egyenlőre.
2011. aug. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem is olyan egyszerű dolog tojni mások véleményére, nem igaz? :/ :))


Első hozzászólót pedig irigylem. :)

2011. aug. 21. 02:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem befolyásol az, hogy másoknak mi tetszik, nekem kell tetsszen, nem a pasimnak, nem a barátnőimnek, nekem. Ennek ellenére lelkesen követem a divatot :)

14/L

2011. aug. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt veszem ami tetszik, de nincs olyan nehéz dolgom mert nem olyan szélsőséges az ízlésem. Szeretem a pasztell színeket, a sima fekete (vagy mindegy milyen színű, a lényeg hogy nem az ilyen agyondíszítetteket, hanem a hagyományos fajtákat) magassarkúakat, a térd fölé kicsivel érő felsőket, pulcsikat, ruhákat egy harisnyával... vászonkabát, ballonkabát, stb...

pl ilyesmit [link]


Azt nem tudom, ha más ízlésem lenne akkor mi lenne, de alapból nem szeretem ha kitűnök a nagy tömegből, legalábbis nem olyan módon, hogy feltűnő a ruházatom... De amúgy ha netán valakinek nem tetszenének a mostani ruháim, vagy hajam, stb. az nem tud meghatni. :D

2011. aug. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt veszem, ami nekem tetszik és jól áll. Tanácsokat, véleményeket szívesen fogadok, de csakis a hozzám közelálló személyektől, akik őszinték, de a végső döntés mindig az enyém. (:
2011. aug. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt veszem fel ami nekem tetszik, pl. nem tud rámtukmálni a barátnőm vagy eladó egy felsőt, hogy szerintük csodás lenne ha egyszer nekem nem tetszik.

Viszont az ízlésem egyszerű, tömeg, beleillik a trendekbe. Mintás nyári ruhák, trikók, tunikák, kockás és farmeringek, szűk farmerek, chino nadrágok, balerina, tűsarkú, kézitáska, hatalmas szemüveg, szép bizsuk stb stb.


Azt viselem ami nekem tetszik, de ha sokan leszólják akkor elgondolkodtat. Volt egy szép nyári ruhám és többen mondták, hogy a barna bőrömhöz, sötét hajamhoz nem illik a barnás- zöldes színe. Végül eladtam, mert én is kezdtem azt látni. De igazából nem hordok olyan cuccokat amikbe nagyon bele lehetne kötni.

2011. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

elsősorban magamnak akarok tetszeni, de a kőbe vésett szabályokat azért igyekszem betartani pedig nem én hoztam őket. például barna cipőhöz barna öv stb...

mindemellett mások véleménye is számít, érdekel az is.


[link]


ezt például azért nem vettem meg, mert a lány akivel vásárolni voltam azt mondta hogy ha ezt felveszem akkor sistereg a levegő :D pedig nekem nagyon tetszett és szerintem jól is állt.

2011. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én magamnak akarok tetszeni :D nem azt hordom ami másnak tetszik rajtam,hanem ami magamnak :D

pl barátnőimnek se nagyon tetszik a öltözködésem de az kedvükért nem fogok megváltozni :D

2011. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Magamnak akarok tetszeni :)
2011. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!