Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Lányok! Tényleg nagyon...

Fiuk! Lányok! Tényleg nagyon gáz kínaiban vásárolni?

Figyelt kérdés

Úgyértem...ezen az oldalon ngayon sokan azt írták, hogy gáz kínaiból vásárolni. Szerinted az? Ha igen, miért? És ha nem látszik rajta, hogy kínais?

Csakmert nekem van pár ruhám onnan!

Létszi normális válaszokat!Köszi!

14/L.


2010. júl. 12. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

és mi lesz ha valaki azt írja hogy gáz? visszaviszed? ugyan ki venné észre hogy kínaiból van, én is ott szoktam vásárolni (szinte mindent) és nagyon jó cuccokat össze lehet szedni

16L

2010. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
nem gáz. nyugi: )))
2010. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

én is szoktam ott. turikban is szoktam. na és? :D aki leszólja, leütöm, kész :P olcsóbban kapok olyan ruhákat, amik nem láthatóak minden 2. emberen..

15/L

2010. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az összes ruhám onnan van. Szerintem nem gáz, senki nem mondta még rám, hogy gáz vagyok az öltözködés terén.
2010. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
83%

sztem se az nekem is onnan van szinte minden cuccom

az h más mit mond ne érdekeljen xD

ha nekem valaki megbróbál beszólni megcsapom utánna 100 h nem szól be :D

17/L

2010. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kösszi!(még írjatok)

Végülis én is szeretek ott vásárolni, csak még általános iskolás vagyok és olyan 'gyerekesek' az osztálytársaim, hogy ők nem számolják ki menyivel olcsóbb, mert úgy is anyuci fizet és nekik csak a márka számít.Bár még nem szóltak le(mivel már írtam fönn is,hogy nem látszik rajtuk, hogy kínais), de ismerem őket.

2010. júl. 12. 10:48
 7/15 anonim ***** válasza:

ugyan én szeretem a márkásabb dolgokat, de soha nem szólnék meg valakit azért, mert kínaiból öltözködik. én csak azért szeretem a jobb boltokat, mert itt alapból a jó cuccok közül válogathatsz, míg a kínaiban/turikban ki kell szűrni a jobb darabokat, mert itt ugye nem minden néz ki jól, vannak nagyon silány minőségű cuccok is. ez eléggé időigényes, és nekem pont ez az, ami nincs. :D

tehát inkább megfizetem a (néha nagyon is) drága ruhákat, és gyorsan letudom az egészet. :D

2010. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is tanulok, még, de dolgozok mellette (előző vagyok)
2010. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kösszi!Hát igazából nekem nagy türelmem van :).

Persze én is szoktam más helyeken(H&M C&A Mango New Yorker-ben)vásárolni de egy hónapba egyszer benézek a kínaiba is. :)

2010. júl. 12. 11:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Én járok az ázsia centerbe vásárolni,és ugyanazokat a nadrágokat,télen a cipőket ciszmákat látom az árkádban csak 10 ezerrel többe kerülnek.. lenne pénzem 15ezerért műbőr csizmára,de pofátlanságnak tartom ennyiért eladni. A kínaiban meg megvettem ugyanazt a csizmát ötért.
2010. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!