Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyat, aki fiatalon...

Ismertek olyat, aki fiatalon csúnyácska volt és olyan 30 éves kora körül vagy még később kezdett megszépülni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van értelme ilyen idős korban megszépülni vagy már úgyis mindegy?

2019. aug. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek. De úgy kezdett szépülni, hogy tett is érte.

Egèszséges életmódra váltott, és elkezdett sportolni.

Sokat fogyott és az önbizalma és a kisugàrzàsa is sokat változott

2019. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én. 30 éves koromig leszartak a férfiak. Vékony voltam mindig, most is az vagyok. Igaz, most sem kezedeményeznek, csak bámulnak.


Egyébként mi az, hogy úgyis mindegy? Képzeld nem kezüdnk hirtelen haldokolni, amikor betöltjük a harmincat. Bár egy gyereknek ezt nehéz elmagyarázni.

2019. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

En igy voltam vele.

Tizeneveskent kimondottan benacska lany voltam, huszonevesen inkabb olyan semmilyen, jol akartam kinezni, de volt egy csomo komplexusom, es mindig masokhoz hasonlitgattam magamat.

Harminc felett viszont valami megvaltozott, elkezdtem letojni masokat es a velemenyuket, es egyszercsak lett onbizalmam, es ezzel kulsoleg is rengeteget valtoztam. Szebben oltozok, sminkelek, es latszik is, hogy vegre joban vagyok magammal. Nekem akkor kezdodott az elet, kiraly harmincasnak lenni.


35N

2019. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

#3-asnál a pont.

Ezért nem szabad 22 évesen nősülni meg két babát szülni, hanem előbb szét kell nézni a nagyvilágban, kiteljesedni NŐ-vé. Na aztán jöhet a kölcsönös kiválasztjuk egymást egymásnak. És az lesz a tutti.

2019. aug. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ismerem már 41 éve ha tükörbe nézek.
2019. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!