Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha reménytelenül csúnya...

Ha reménytelenül csúnya vagyok, akkor hogy tudnék valahogy megszépülni?

Figyelt kérdés
17/L

2018. aug. 28. 05:37
 1/9 anonim válasza:
0%
Sehogy
2018. aug. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokat dob az ember arcán a megfelelő frizura, smink, öltözet. Ha megengedheted magadnak, menj el egy tanácsadóhoz, ha nem, magadnak kell kikísérletezned, nézz utána a neten hasonló küslejű celebeknek, ők hogyan tuningolják magukat.


+ figyelemelterelőként nagyon jól működik, ha alulöltözöl. Ki a cicikkel, lábakkal, fenékkel, hassal. A pasikat először úgyis csak a szex érdekli.


Küldesz képet?

2018. aug. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban ilyen rossz a helyzet akkor nagyon semmit.De Én a helyedben elmennék egy kozmetikushoz vagy sminkmesterhez Ők hátha tudnak segiteni.
2018. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sminkkel
2018. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikus, smink, előnyös frizura, előnyös öltözködés: olyan, amiben jól érzed magad, de jól is áll. És önbizalom. Az csodákra képes.

Tudom, nehéz megszeretni önmagunkat, ha csak a csúnyaságot látjuk a tükörből, de ha ezen kesergünk, észre sem vesszük, hogy igenis vannak szép vonásaink. Esetleg nem vesszük őket figyelembe, pedig ha kihangsúlyoznánk, sokat dobhatna a külsőnkön. Illetve egy megnyerő, humoros, pozitív személyiség is tud dobni a külsőn.

Nincs olyan, hogy reménytelenül csúnya. Igen, lehet, hogy nem vagy szépségkirálynő, de alapvetően mindenki nézhet ki jól, ha kihozza magából a maximumot. Nem kell ahhoz babaarc vagy tükéletes alak.

(Ha gondolod, privátban küldhetsz képet is. Tudom, most olyna voltam, mint valami inspirációs weboldal zakkant szereksztője, de ezeket én hiszem, és komolyan gondolom. Mert szerintme van benne igazság.)

2018. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy,te ilyen vagy és kész.
2018. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A smink mindennek a titka. Nagyon drága, es időigényes,de megéri. Legtöbbször ázsiai videókat lehet látni ahogy rondából gyönyörűvé válnak. Ha kicsi a szemed,használhatsz kontakt lencsét, ha csúnya a bőröd akkor kozmetikus,bőrgyógyász, alapozó. Ha nagy az orrod akkor kontúrozás,vagy plasztikai sebészet. Ha fura alakja van a fejednek akkor kontúr,frizura. Ha küldesz képet tudok konkrétabbat is mondani.

21/N

2018. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem vagy reménytelenül csúnya. Nem vagy csúnya. Én is 17/L vagyok most, és éveken keresztül én is ezt mondtam, gondoltam magamról de most van egy kicsit több önbizalmam és már eszembe sem jut ha mással beszélek vagy találkozok és már mások is máshogy viszonyulnak hozzám. Eddig takargattam magam, zsákruhákban jártam és nem néztem senki szemébe. Nem vagyok szerintem szépség. Nincs különleges vonásom. De mihelyst elfogadtam magam és az önbizalmam is nőtt egyre inkább "megszépültem". Eddig mindig más lányokat néztek a fiúk, én mindig az voltam aki elbújt mert félt hogy mit mondanak rá. Most már volt egypár fiú akik érdeklődtek irántam. És most van két barátom, egyik sem pasi féle barát, csak barát és ők igazán helyesek, olyanok akiket ezelőtt meg sem mertem volna szólítani. És emlékszem egyszer az egyik azt mondta hogy "Attól vagyok igazán szép hogy a kis külső hibáimat kiegészítik a belső szépségeim" és azóta ilyen szépeket mond nekem. A másik meg többször mondja nekem azt is hogy "csinos" vagyok. Igazán múlik a látásmódod azon hogy milyen emberekkel vagy körülvéve, mert ha te is ilyenekkel lennél akkor teneked is nőne az önbizalmad.


Nem kell feltétlenül a smink. Én nem viszem túlzásba, BB krém és szempillaspirál. Öltözködni meg aztán tényleg a te ízlésed szerint öltözz.


Szóval szerintem nem lehet úgy megszépülni hogy feldíszíted a dobozt de belül nincs semmi... kezdd megszeretni magad és hidd el hogy nem vagy csúnya. Ha ez kész, utána meglátod a környezeted is észreveszi és megerősít abban hogy te igenis SZÉP vagy.

2018. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a sminkel jön. Jó -jó , hogy a smink szépít meg stb , és ha lekerül , lemossa, első randi uszoda , akkor mi a helyzet. Erre a megoldás az , hogy fogadd el önmagad. Én bíztos vagyok benne hogy nem vagy csúnya , ez csak a te fejedben van így . Nincs olyan hogy csúnya ember, mindenkiben van valami szép , és mindenkinek mást jelet a szépség . Ez az önmagunk elfogadása tudom hogy nehéz és lehetetlennek tűnik , de nem az. Remélem ha idősebb leszel rájössz ezekre és majd nevetve fogsz visszagondolni erre az időszakra. Hajrá !!
2018. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!