Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FÉRFIAK, lesz (bi) csajok...

FÉRFIAK, lesz (bi) csajok mondanátok véleményt a mellemről? KÉPEKKEL.

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem lesz szép látvány!

Csak erős idegzetűeknek! De komolyan. :(


Sajnos nagyon lógnak a melleim, pedig csak 21 vagyok.

-- TUDOM, HOGY DAGADT DISZNÓ VAGYOK, dolgozom rajta. Csak attól tartok, ha fogyok még lógósabb lesz a mellem. :(

Kérem a kövérségre most ne tegyünk megjegyzést én is látom a problémát.


KÉRDÉSEM TI LEFEKÜDNÉTEK/ALAKÍTANÁTOK KI KOMOLY KAPCSOLATOT EGY OLYAN LÁNNYAL, akinek aránylag szép az arca, stílusosan öltözködik, sok ember szerint nagyon jófej de sajnos eléggé lóg a melle? (Attól most tekintsünk el, hogy hájas vagyok pár hónap múlva munkahelyet váltok, lesz időm edzeni minden nap és idővel le fogok fogyni.)


Na akkor az elkerülhetetlen...


Kezdem a meztelen fotókkal (TUDOM, hogy HÁNYINGER az egész! Sajnálom!) :

[link]

[link]

[link]



Melltartóval ilyen, de így is látni, hogy lóg :((

Ruhában annyira nem feltűnő, legalábbis még nem tették szóvá...

[link]

[link]


[link]

[link]


[link]


Elnézést kérek, hogy ezt látnotok kellett. De annyira rossz, nem merek még csak barátilag közeledni sem senki felé, mert félek ha komolyabbá válna szakítanom kellene, hiszen így...

Szóval se komoly kapcsolatba se egyéjszakásba nem merek belemenni, mert félek ha meglátnak ruha nélkül akkor annyi.



Légyszíves írjátok oda a nemeteket (férfi vagy nő), esetleg lehet kort is.


Nagyon szépen köszönöm.


2010. júl. 12. 11:42
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és műtétre sajnos nincs pénzem, illetve van egy csomó a mellemben. Az orvos azt mondta nem problémás, de ne bolygassuk inkább. Ezért plasztikázás kizárva. :(
2010. júl. 12. 11:47
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Diéta, edzés és meglátod pár hónap alatt magadra sem ismersz.
2010. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Igen, alakítanék ki kapcsolatot. Mert nem az számít, hogy milyen a melled. Ha meg már ágyba is kerültök akkor meg aztán pláne nem számít milyen a melled.

Volt nekem cicababa stílusú jó nőm, szexi volt, stb. aztán kb. ilyen mellei voltak mint Neked. Nem volt semmi gáz.

Nyugi van, sportolj. Minden rendben. 32/f

2010. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem a melleddel van a baj, hanem azzal, hogy láthatóan súlyfelesleg van rajtad. Sportolni kéne, és nemcsak azért mert a sovány alak a divat, hanem mert rámehet az egézséged.Amugy hány éves vagy?
2010. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

lefogysz 10 kg-t, és máris jobban fogsz kinézni :)

nincs veled semmi baj, csak önbizalomhiányban szenvedsz. vegyél néhány szexisebb fehérneműt, ruhát, máris jobb lesz :D sok sikert!

2010. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

szia,szerintem egy éjszakás kalandban a pasinak nem a melled lesz a lényeg... ;) nem tudom tanácsolhatok-e ilyet de szerintem ha belemennél kicsit megnőne az önbizalmad.

Minden lánynak vannak hibái(senki sem tökéletes)gondolj arra vkinek a puncija milyen...:D

Aki szeret az így szeret ahogy vagy,ismerkedj,barátkozz nyugodtan!És mindenképpen növeld az önbizalmad nem szabad így gondolkozni!! :)

és sok sikert a diétához is :)

2010. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Ki kellene húznod magad, és szerintem másfajta melltartót hordani, egyébként nem vészes.Sajnos a fogyás ezzel jár, először a melleidből fogysz(tapasztalat).

22/L

2010. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

"(Attól most tekintsünk el, hogy hájas vagyok pár hónap múlva munkahelyet váltok, lesz időm edzeni minden nap és idővel le fogok fogyni.)"

Az a baj, hogy ez nem így megy. Ha már most halogatod, pár hónap mulva ugy is találsz más indokot, miért nem akarsz fogyozni, pl. "végre van egy kis szabadidőm, ezt a barátaimmal akarom tölteni" stb.stb.stb.stb...

2010. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el,aki szeret az úgy fogad el ahogy vagy!Egyébként nem vészes.Sporttal sokat lehet rajta alakítani.Keress fel egy konditermet és beszélj egy edzővel.

28/N

2010. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Természetes, hogy alakítanék ki kapcsolatot! Egy barát nem a melled fogja nézni, hanem, hogy milyen a belsőd, mennyire vagy jó társaság. Ha pedig jársz valakivel, és oda kerül a sor, hogy levetkőztök egymás előtt, akkor nem szabad, hogy problémát okozzon a melled, hiszen ha két ember szereti egymást, akkor nem a külsőt fogja nézni:) Az a baj, hogy nincs önbizalmad. De most, hogy elkezdesz életmódot váltani, minden meg fog változni:) Szerintem egyre több önbizalmad lesz és csak nevetni fogsz, hogy ilyen kérdést egyszer feltettél:) Én szorítok neked.

21éves lány:)

2010. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!