Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe került a legdrágább...

Mennyibe került a legdrágább táskád és milyen márkájú (ha van neki)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 16:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és esetleg: mennyi volt a legolcsóbb?
2010. júl. 12. 16:39
 2/16 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb: 150ft, 2 éve vettem, farmer és épp akkora, hogy belefér a tárcám, zsepim, telefonom.


A legdrágább: 650ft, most vettem egy hónapja, bőr.


A másik "drága" táskám még évekkel ezelőtt egy iskolatáska volt, de azt kaptam egy rokontól.

2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A legdrágább 4ezer volt, és nem tudom milyen márkaXD ez olyan márkátlan:P A legolcsóbbra nem emlékszem, biztos csak pár száz ft volt.
2010. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A legdrágább 6 ezer, Bellugio márkájú, a legolcsóbb pedig amit ajándékba kaptam. Az ingyen volt :)


Off: gondolom olyan választ szeretnél amiben 5 vagy 6 számjegyű árakat mondanak, de én annyit biztos nem költenék egy táskára, max ha megnyerném az ötös lottót. :)

2010. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A legdrágább egy adidas lakk pakolós táska volt ami 12.000 Ft-ba került. :)


Mivel az év nagy részébe nincs pénzem ilyen drága cuccokra így a turikba szoktam venni. Nemrég 200 Dt-ért vettem egy bőr puma kézitáskát. A füle kicsit kopott volt de én megjavítottam. :)

(amúgy én a sport márkás táskákat szeretem)

2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többieket, :)

17:02 nem , pont hogy nem sőt, igazából arra számítok, hogy nekem lesz "igazam", mert valaki úgy általánosított, hogy "mindenkinek" van legalább egy eredeti Dolce vagy LV (vagy ki tudja milyen még) táskája a szekrényében. biztos lesznek ilyen válaszok is, de szerintem a nagy többség (ahogy én sem) ezt nem engedheti meg magának. viszont nem zavar, ha másnak van, csak kiváncsi voltam. :)

2010. júl. 12. 17:27
 7/16 anonim ***** válasza:

A legdrágább az egy eredeti Budmil hátitáska, az kb 10.000.- volt, de már megvan vagy 10 éve.

A legolcsóbbra már nem is emlékszem, mennyi volt, párszáz lehetett, egy farmer anyagú kis válltáska, de azt sok-sok éve vettem.

Ami biztos, hogy legutóbb 1500.-ért vettem egy csinos fekete műbőr válltáskát. :)

2010. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A legdrágább táskám egy Adidas válltáska volt 8000Ft-ért, a legolcsóbb meg valami 1500Ft-os táska volt :D
2010. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legdrágábbat éppen most vettem meg a szülinapomra és ez egy Guess by Marciano táska 46000Ft volt.A legolcsóbb pedig 270Ft-os táskák:Cacharel,Marc Jacobs,Calvin Klein(ezeket turiban vettem és tuti,hogy valamilyen kozmetikumhoz jártak)
2010. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a legdrágább a Björn Borg sulitáskám volt 7000 Ft-ért
2010. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!