Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen márkájú körömlakkot...

Milyen márkájú körömlakkot vegyek? Melyik a jó, tartós, ami nem kopik 1-2 nap után?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan írjon aki tapasztalatból beszél :D Nektek mi vált be? Lehetőleg ne ilyen méregdrága körömlakkokat írjatok :D

köszi.


2011. aug. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy vidd fel, hogy előtte letisztítod a körmöd, szappannal, utána acetonnal lemosod, és utána viszed fel a lakkot. Amúgy a legjobb sztem az AVON-os lakkok.
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MissSportyt NE,essence sem jó annyira. Nekem a Moyra bevállt,rengeteg szín van belőle és jól fed
2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
essence,miss sporty, avon. ilyen márkájú lakkokat ne vegyél..nekem nagyon nem váltak be. a maybeline colorama nagyon jó és nekem a hm-es lakkok is beváltak :)
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Essence olcsó és egy olyan 6-8 napig fedő és alaplakkal kibírja
2022. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!