Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmös által csinált géllakkot...

Körmös által csinált géllakkot hogyan tudom lemosni?

Figyelt kérdés
Láttam olyan videót, hogy acetonos vattát kell rárakni és alufóliába betekerni, és utána elvileg lejön? Ez tényleg működik? Vagy hogyan tudom leszedni?
2019. aug. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én kipróbàltam egyszer és nekem nem működött ez a módszer.

Úgy hogy maradt a reszelés nekem.

2019. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Lemosni sehogy..

Acetonos vattát több ideig kell alufóliában hagyni, mint a gél lakk leoldóba áztatott vattát.

Aztán nem mind a 10-ről/5-ről leszedni egyszerre, hanem egyesével. Egyről leszeded a fóliát, a gél lakknak elvileg meg kell darabokra törni, maradékot lereszeled és a következő. Gyakorlatilag reszeléssel gyorsabb, én mindig reszelem a vendégeimnek.

2019. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tippoldóba kell áztatni, majd "letolni" a fellazzult anyagot a körmödről.
2019. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Működik. Sima aceton kell, nem körömlakklemosó (a tipoldó lötty is aceton, csak tesznek bele színt, szagot meg pár felesleges hülyeséget és eladják sokszoros áron cukimuki csomagolásban).

Előtte reszeld meg finoman a lakk felületét, épp csak hogy bemattuljon. Egyszerre több körmöt is lehet. Ha feljött, óvatosan told le egy fapálcikával.

Alufólia helyett van csipesz meg szilikon "sapka" is, Kínából fillérekért, helyi boltokban ugyanaz 10x annyiért, de úgy se nagy tétel.

Reszelni veszélyesebb otthon szerintem, de ízlés dolga.

2019. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy erősebb reszelővel megreszeled a géllakk felszínét, illetve elvékonyítod azt. Utána acetonos vatta+alufóliába betekered a körmöt amit jól zárj le különben az aceton elpárolog annak pedig nem sok értelme van. Függően attól hogy mennyi anyag van a körmödön milyen géllakkot használtak stb vársz. Ez lehet 5 perc is és 25 is. Én egy negyed órát biztosan mondanék. Utána vatta alufólia le, amit leoldott narancsfapálcával lekaparsz a körömlemezről ami rajta maradt azt pedig nagyon finom reszelővel távolítsd el ügyelve arra hogy ne a természetes körmöd vékonyítsd!! Utána pedig rengeteg olaj és ápolás ugyanis az aceton brutálisan szárít.
2019. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!