Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán körömre géllakkot...

Porcelán körömre géllakkot kell kenni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék rendelni egy porcelán köröm szettet a moonbasanails oldalról,mit gondoltok szerintetek megéri? [link]

valamint ehhez kell vennem UW lámpát?ha igen milyet?

Nagyon kezdő vagyok csak itthon szeretném a saját körmöm csinálni ne bántsatok!😂

Köszönöm a tanácsokat előre is



2019. júl. 13. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Porcelanra NEM rakunk gellakkot, ket kulonbozo anyag lerohad a kormod ha rosszul reagal ra
2019. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor mit kell tennem?körömlakk vagy mi lenne jó?
2019. júl. 13. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem akarlak bántani, de nulla tudással, így, hogy fingod nincs az egészről, hogy mit hogyan kell csinálni, nem kéne nekiállnod a saját körmödnek.

Vegyél szépen hagyományos körömlakkot és festegesd azzal, közben meg jelentkezz egy körmös tanfolyamra.

2019. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Hiába pontoztad le az eddigi válaszokat, akkor is igazuk van!

Azt sem tudod mit hova, mire, hogyan lehet felvinni, fogalmad sincs az egészről, nem tudod hogy működnek az anyagok! Nagyon komoly sérüléseket okozhatsz magadnak. Épp a héten jött egy új vendégem, aki “otthoni mágus” az egyik ujján konkrétan elvesztette a körmét, annyira szét reszelte a saját körmét, aztán letépkedte a műkörmöt. Húsig szakadt! Évek, mire helyre jön és akkor sem biztos, hogy olyan szép lesz, mint eredetileg volt.

Úgyhogy ne! Nem éri meg!

2019. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Senkiét nem pontoztam le!

De köszönöm a válaszokat és igen tudom mekkora bajok lehetnek belőle

Fogok segítséget kérni hogy megtanuljak róla mindent

2019. júl. 13. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük ott, hogy mi az a válasz, hogy porcelánra nem teszünk gél lakkot??? Akkor csak úgy natúr? Ki az a körmös, aki a mai világban sima körömlakkot használ? Persze vannak színes porcelánporok, de alap, hogy a porcelánt gél lakkal díszítjük, színezzük.

Kérdező, te pedig szerintem menj inkább körmöshöz, hisz nem értesz hozzá. Amivel baj nincs, de magadnak annál nagyobb bajt tudsz ezáltal csinálni. #4-es válaszolóval teljesen egyetértek. Nem mindegy az sem, milyen segítséget fogsz kérni, hiszen azt, hogy mennyire reszeld meg, hogyan készítsd elő, miket használj mivel, nem tudja akárki helyesen megtanítani.

2019. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!