Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szereted, ha jó alaposan...

Szereted, ha jó alaposan megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Bámulnak és nem kiabálnak, fütyülnek, dudálnak...stb. (a kötözködők végett írom) Bámulnak, és semmi más.
2010. júl. 12. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
én utálom illetve mindig az jut eszembe, hogy valami hiba miatt néznek pl. felgyűrődött a szoknyám, vagy fogkrémes a pólóm..stb. Persze valahol jól esik, de inkább zavarba jövök tőle, minthogy hízna a májam.
2010. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

nekem jólesik:D

20/F

2010. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem bosszant.Pláne,ha a barátnője kezét fogja közben.Bámulja azt.
2010. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

ez nagyon függ attól hogy hogyan csinálja.

van aki édesen néz, pl mostani párommal is így jöttem össze, de volt már aki után majdnem utánavágtam a cipőmet mert undorítóan nézett és tolakodon.

2010. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
én azt rühellem ha öregek bámulnak pfoajj most is bámult egy öregember és leült mellém pedig máshol is volt hely:s
2010. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Én utálom ha bámulnak az utcán... A barátom meg imádja ( már ha olyan kedvében van ) ha engem bámulnak, mellette. Azt szokta mondani : Igen, ez az én csajom... =) Meg van elégedve magával!!! hogy jó csaja van és bámulják.... :D

Persze arra nem gondol h egy nőnek milyen kellemetlen... Ez van !! Ezt kell szeretni.... =)

2010. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem, de néha jól esik.
2010. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is nagy mellem volt. Mikor buszoztam haza az iskolából, mindig lesütöttem a szemem.. :D Bármikor mikor sétáltam mindig megbámultak.. Nagyon zavart.:D Még néha most is..



21/L

2010. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Amikor jó napom van és szépnek látom magam, akkor szeretem, de ha legszívesebben elbújnék az egész világ elől, akkor nagyon nem :D
2010. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem:)
2010. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!