Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet olyan...

Szegeden hol lehet olyan iskolatáskát kapni ami jóminőségű tehát nem egy évig tart ki és nem túl drága?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem hogy egy 19 éves lánynak, szóval nem Disney hercegnős meg hasonló.
2019. aug. 13. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a hervisben vettem 2-3 éve 13 ezerért akciósan, ha jól emlékszem. Nem olcsóak, de ha van akció rá (10-15% azt hiszem szokott lenni néha), akkor megéri. Vastag anyagból van, a háta és a vállánál párnázott. Elég strapabíró, mindig telipakolom, ha ilyen célra keresel, akkor ajánlom, hogy nézz szét ott is. Mikszáth kálmán utcábam is van egy kis üzlet, oda is érdemes lehet benézni. Ha ilyen félválasat, vagy kisebbet keressel, akkor a CCC-ben voltak jók mostanában.
2019. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 13. 16:29
 4/4 anonim válasza:
Deichmann, van Puma, nagyon jó és strapabíró.
2019. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!