Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyirkos kezek és manikűr....

Nyirkos kezek és manikűr. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég régóta szenvedek attól, hogy a kezem többnyire állandóan nyirkos.


Voltam orvosnál vele, több dolgot is kipróbáltunk (és jelenleg is keressük a megoldást) egyenlőre eredménytelenül.


Szeretnék elmenni megcsináltatni a körmeimet, azonban zavar, hogy mindig nedves a kezem.


Elvállalnak így egyáltalán? Ez nagyon ciki?

Mit tehetnék ami javítana a helyzeten legalább míg ott vagyok?


Nyilván nem a legjobb dolog ilyen kezekkel foglalkozni...


Elnézést a buta kérdésért, de muszáj volt feltennem.


Egyébként ezen kivül teljesen ápolt a kezem, csak a fent említett problémával nem tudok mit kezdeni..


Köszönöm a normális válaszokat előre is!



2019. aug. 13. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan izzad. Ettol függetlenül csináltattam mar meg a körmöm, kicsit nehézkesen ment, de nyilván elvallaltak. Ne aggodj
2019. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok rá, mondjuk főleg akkor, ha idegen környezetben vagyok (tehát a körmösnél is), nálam ez idegi alapú. Mondtam is a körmösnek, hogy elnézést, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, mire az volt a válasza, hogy nagyon sok embernek van ilyen gondja, nincs vele semmi gond, őt nem akadályozza semmiben sem. Szóval szerintem ne aggódj. :)
2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. aug. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!