Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyirkos kezek és manikűr. Szerintetek?

Sajnos elég régóta szenvedek attól, hogy a kezem többnyire állandóan nyirkos.

Voltam orvosnál vele, több dolgot is kipróbáltunk (és jelenleg is keressük a megoldást) egyenlőre eredménytelenül.

Szeretnék elmenni megcsináltatni a körmeimet, azonban zavar, hogy mindig nedves a kezem.

Elvállalnak így egyáltalán? Ez nagyon ciki?

Mit tehetnék ami javítana a helyzeten legalább míg ott vagyok?

Nyilván nem a legjobb dolog ilyen kezekkel foglalkozni...

Elnézést a buta kérdésért, de muszáj volt feltennem.

Egyébként ezen kivül teljesen ápolt a kezem, csak a fent említett problémával nem tudok mit kezdeni..

Köszönöm a normális válaszokat előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: manikűr, egészség, szépség

aug. 13. 21:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is állandóan izzad. Ettol függetlenül csináltattam mar meg a körmöm, kicsit nehézkesen ment, de nyilván elvallaltak. Ne aggodj

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 23:12 Privát üzenet
Én is hajlamos vagyok rá, mondjuk főleg akkor, ha idegen környezetben vagyok (tehát a körmösnél is), nálam ez idegi alapú. Mondtam is a körmösnek, hogy elnézést, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, mire az volt a válasza, hogy nagyon sok embernek van ilyen gondja, nincs vele semmi gond, őt nem akadályozza semmiben sem. Szóval szerintem ne aggódj. :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 12:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

# 3/3Időpont aug. 15. 15:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehetnék gyorsabb körmös?
Milyen márkájú gél lakk szettet érdemes otthonra venni?
Jó körmöst tudnátok ajánlani?
Ha gél lakkra szeretnék követ tenni, azt mivel és melyik lépés után/előtt tegyem?
Matt körömlakkot lehet higítani?
Ismertek Győrben olyan manikűröst aki oldószeres megoldással szedi le a gél lakkokat?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!