Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell csinalnom kormos elott?

Mit kell csinalnom kormos elott?

Figyelt kérdés
Ma megyek eloszoe kormoshoz es azt szeretném kérdezni hogy pl a koromlakkot le kell mosni, formara kell-e vagni a kormeimet?

2019. aug. 14. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is lemoshatod a körömlakkot de ezt a körmös is megcsinálja. Nem kell formára vágnod mert olyanra fogja reszelni amilyenre kéred. A lényeg hogy legyen szép tiszta és ápolt a körmöd és a kezed.
2019. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Moss kezet, tisztítsd ki a körmeid alatt. Körülbelül ennyi. Pár órával előtte én be szoktam kenni kézkrémmel, mert nagyon kiszáradós a kezem, és úgy nem a legkellemesebb, esetleg még ennyi.
2019. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát pont hogy nem kéne krémezgetni előtte, vagy tényleg csak órákkal előtte!

Ne legyen retek a körmöd alatt, jobb ha lakk sincs, legyen tiszta a kezed.

2019. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3

Igen, éppen ezért írtam azt, hogy pár órával előtte..

2019. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
#4, pár órával előtte sem kellene krémezgetni, teljesen igaza van a 3-as hozzászólónak.
2019. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég, ha alaposan kezet mosol, és körmömkefét is használsz. Sajnos manapság ezt kevesen szokták...

Egy körmös

2019. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ok, csak pikkelyesre-sebesre száradt bőrrel nem a legkellemesebb a procedúra. :)

2019. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

#7, neked ciki vagy szerinted a körmöst zavarja?

A körmöst nem fogja érdekelni a munkája szempontjából, hogy neked mennyire száraz a kezed...

Volt vendégem, akinek leesett a köröm folyton, nem sokkal építés után. Mint kiderült, előszeretettel krémezte a kezét, mielőtt eljött hozzám. Nem tudtam miért válik fel neki, sőt pont neki, a többi vendégnek ilyen probléma nem volt...megmomdtam neki, hogy vagy eljön száraz kézzel és én krémezem neki, miután végeztem a munkával vagy keressen más körmöst, akit nem érdekel, ha odamegy úgy, hogy előtte krémezte a kezét. Szerencsére leszokott róla, "érdekes" a köröm is fent marad azóta...úgyhogy felesleges volt ezért lepontozni, a körmöst nem fogja cseppet sem érdekelni, hogy milyen száraz a kezed, téged pedig nem hiszem, hogy zavarna, mivel a körmöd csinálja, nem a bőröd, tehát annyira kellemetlen sem lehet, max cikinek érzed.

2019. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem érzem cikinek, pontosan úgy érzem, ahogy írtam: nem kellemes számomra úgy a procedúra. A lámpa melege, a különböző szerek, stb, rossz érzés.

(Ennél a kérdésnél máshogy működik a magyar nyelv, vagy miért értelmezik ennyire félre azt, amit szerintem teljesen egyértelműen leírok? :D )

2019. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!