Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit kell csinalnom kormos elott?

Ma megyek eloszoe kormoshoz es azt szeretném kérdezni hogy pl a koromlakkot le kell mosni, formara kell-e vagni a kormeimet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: köröm, körmös

aug. 14. 09:51  Privát üzenet  

A válaszok
Te is lemoshatod a körömlakkot de ezt a körmös is megcsinálja. Nem kell formára vágnod mert olyanra fogja reszelni amilyenre kéred. A lényeg hogy legyen szép tiszta és ápolt a körmöd és a kezed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 14. 10:24 Privát üzenet
Moss kezet, tisztítsd ki a körmeid alatt. Körülbelül ennyi. Pár órával előtte én be szoktam kenni kézkrémmel, mert nagyon kiszáradós a kezem, és úgy nem a legkellemesebb, esetleg még ennyi.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont aug. 14. 13:50 Privát üzenet

Hát pont hogy nem kéne krémezgetni előtte, vagy tényleg csak órákkal előtte!

Ne legyen retek a körmöd alatt, jobb ha lakk sincs, legyen tiszta a kezed.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 14. 14:34 Privát üzenet

Igen, éppen ezért írtam azt, hogy pár órával előtte..

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont aug. 14. 14:41 Privát üzenet
#4, pár órával előtte sem kellene krémezgetni, teljesen igaza van a 3-as hozzászólónak.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 14. 18:17 Privát üzenet

Bőven elég, ha alaposan kezet mosol, és körmömkefét is használsz. Sajnos manapság ezt kevesen szokták...

Egy körmös

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont aug. 15. 21:34 Privát üzenet

Ok, csak pikkelyesre-sebesre száradt bőrrel nem a legkellemesebb a procedúra. :)

# 7/9Időpont aug. 16. 09:02 Privát üzenet

#7, neked ciki vagy szerinted a körmöst zavarja?

A körmöst nem fogja érdekelni a munkája szempontjából, hogy neked mennyire száraz a kezed...

Volt vendégem, akinek leesett a köröm folyton, nem sokkal építés után. Mint kiderült, előszeretettel krémezte a kezét, mielőtt eljött hozzám. Nem tudtam miért válik fel neki, sőt pont neki, a többi vendégnek ilyen probléma nem volt...megmomdtam neki, hogy vagy eljön száraz kézzel és én krémezem neki, miután végeztem a munkával vagy keressen más körmöst, akit nem érdekel, ha odamegy úgy, hogy előtte krémezte a kezét. Szerencsére leszokott róla, "érdekes" a köröm is fent marad azóta...úgyhogy felesleges volt ezért lepontozni, a körmöst nem fogja cseppet sem érdekelni, hogy milyen száraz a kezed, téged pedig nem hiszem, hogy zavarna, mivel a körmöd csinálja, nem a bőröd, tehát annyira kellemetlen sem lehet, max cikinek érzed.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont aug. 16. 09:36 Privát üzenet

Nem érzem cikinek, pontosan úgy érzem, ahogy írtam: nem kellemes számomra úgy a procedúra. A lámpa melege, a különböző szerek, stb, rossz érzés.

(Ennél a kérdésnél máshogy működik a magyar nyelv, vagy miért értelmezik ennyire félre azt, amit szerintem teljesen egyértelműen leírok? :D )

# 9/9Időpont aug. 16. 09:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gel lakk ( amit a kormos csinal) mennyi ideig tart, es ha pl minden nap furdok (medenceben) akkor leazik?
Hogyan tudnék hízni úgy, hogy közbe csinosodjak ne minden a hasra menjen? Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom, milyen étrendet kellene követnem?
Ma megyek szoliba de en melltartó mélkul szeretnék . De neem fog látni az a csaj aki megmutassa mit kel csinalnom?
Kozmetikus , kormos, pedikurosszakma nehez? Megeri elvegezni vagy nagyon telitettek?
Kormos tanfolyam nehez? Jo kezugyesseg kell?
Mukoromnel miert ugy teszi fel a zselet a kormos, hogy eleve lenovessel?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!