Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni úgy, hogy...

Hogyan tudnék hízni úgy, hogy közbe csinosodjak ne minden a hasra menjen? Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom, milyen étrendet kellene követnem?

Figyelt kérdés
45 kg és 160 cm magas vagyok és szeretnék felszedni néhány kilót, mert nagyon vékonynak érzem magam, nincs meg a nőies alakom, inkább kislányos.Hason kívül mindenhova jól jönne néhány kiló, de tudom, hogy pont így nem fog menni :D De mit csináljak, hogy oda azért minimális legyen, de azért látszodjon is a hízás? Ha elkezdek összivissza zabálni azt csak a hasamon látom meg, máshol sehol.

2018. okt. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

hát pedig nem fogod tudni kivalasztani hogy hova akarsz hízni 🤦🏻‍♀️ amúgy nincs semmi baj az adataid alapján. 160 alacsony, nem kell hozzá több kiló. ha csinos akarsz lenni edzened kell, és nem zabálni hanem egészségesen enni. ha 20 év felett vagy mellet ne várjál már. ha meg 14 körül akkor meg 'nyugi', még úgyis esélyes hogy bőven meghízol. és lehet mellre is. rengeteg olyat ismerek aki kis csinike kislányos alkatú volt anno az iskolában, most meg már egy disznó.

edzes az amivel elkerulheted ezt meg még csinos is lehetsz.

2018. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 21 vagyok. Pici hízás azért rámférne, mert minden nagy rám :D
2018. okt. 26. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szedj magadra izmot. Tornázz súlyokkal, fuss, végezz guggolásokat, kitöréseket. Étkezz egészségesen és igyál napi minimum 2 liter vizet.


A hízást nem te határozod meg sajnos.

2018. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te szeretnél, az a tömegnövelés. Sport és étkezés. Olvass utána.
2018. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. okt. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!