Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon saját magamnak hogy...

Otthon saját magamnak hogy csinálhatok zselés körmöt? A zselét is ecsettel kell felkenni, mint pl a lakkot? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
fölösleges belefogni, hisze a gép, amitől megszárad a zselé 20e ft, ragassz inkább
2010. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már van egy uv gépem 9 w-os 5000-ért vettem!
2010. júl. 13. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább menj el egy normális műkörmöshöz,ne otthon gányolj mert úgyis rossz vége lesz:gomba,alga,kétnaponta lehulló és töredező körmök,esztétikailag fertelmes körmök és ennek a tetejében a saját körmödet is könnyen tönkrevághatod!

Nem olyan egyszerű az mint amilyennek sokan gondolják. Nem viccből találták ki az okj-s képzést!

2010. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, vagy ha nagyon szeretnéd, akkor kérj meg egy körmöst, h tanítson meg az lapokra, utána ki tudod próbálgatni körmösön, de ha másét se tudod, akkor nem valószínű, h a tieden megy, hiszen a sajátod nehezebb, de szerintem vágj bele:)
2010. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj otthon "barkácsolásba". Ez egy szakma, nem véletlenül tanítják (persze kell hozzá tehetség is, de az még önmagában nem elég). Ha rosszul készíted elő a körmöt, levegősödni fog és kész a gomba melegágya, az eredmény meg egy rossz minőségű (és hidd el ez látszik is) köröm lesz, egy idő után beteg kézen.
2010. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is otthon csinálo és semmi bajom.. youtube-on vannak darabos évi videók és naon tanulságosak !!
2011. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!