Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatok "sötét"...

Hogy csinálhatok "sötét" (darkos) képet?

Figyelt kérdés

van fekete szájrúzsom + fekete smink

milyen effektet használjak?

hajamat hogy csináljam meg???


stb...???


valami tipp??? ^^


2010. júl. 20. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
azt a csillogós, vaku-effektet, de ne felejtsd el a végén comic sans betűtípussal ráírni hogy pujárróh gaút béjb!
2010. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én közvetlenül az ablakba állnék (persze ablak kinyitva, függöny elhúzva) fekete-fehér, és a sötét smink jobban látszana
2010. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt egy pár tipp... de szerintem ne erőltesd, ha magadtól nincs ihleted, szerintem csak pózernek fogsz tűnni. Az ilyen képeknek (jobb esetben) az önkifejezés a lényege, az pedig nem megy saját ötletek nélkül...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elegem van ezekből a mesterséges 'pózer dark' képekből.

A goth arról szól, hogy valami klasszikus eleganciát viszünk a mindennapokba. Ha már úgy akarsz öltözni mint aki mondjuk a reneszánszban és, akkor ne pózolj meg majomkodj mint egy emokislány.



Az istenért.

-Ne 'süsd ki' az árnylatokat. Lehet jó atmoszférája egy képnek anélkül is hogy a bőröd egésze árnyákok nélkül fehér a szemed meg aszád csontfekete... NE.

- Ne pózolj temetőben. Pláne ne ha a temető nem is régi.

-Ne fesd magad túl. A fekete rúzs+hófehér arc nagyon kevés emberen áll jól. Helyette mélyvörös rúzs, alapozó és hintőpor púder helyett. Sokkal természetesebb a hatás.

-Ne csinálj emo-beállítást. Ha már fotózod magad látszon már az egész arcod rendesen, ne csak felülről meg oldalról bandzsíts bele.

-Az ég szerelmére ne írj rá semmit. Gothic meg ilyenek... Igen, látom rajtad hogy goth vagy. Minek tudatni még szöveg formában is? Nem vagyok hülye, látom magamtól is.

-Ne photoshopold agyon.


Pl:


Ilyen ne akarj lenni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

NE. Gagyi. Meg pozőr, mert azt a hatást kelti, hogy nem látod magad elég trúnak PS meg temető nélkül.


Ez mennyivel őszintébb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Vállald magad úgy ahogy vagy. Gömölydednek vagy csontosnak, napbarnítottnak vagy sápadtnak, annyi sminkben, amit utcára is felvennél. Ha úgy érzed, nem vagy megelégedve magaddal ne a fotóid csináld meg hanem törődj magaddal. Legyen már benned annyi tartás, hogy ne csak a fűződ miatt járj egyenesen.


Kellemes estét.

2010. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az előbb linkelt képek, amiket "őszintének" neveztél, azok nem "darkosak", hanem sima, hétköznapi fotók, goth lányokról. Jó képek, de az olyan képeknek, amit a kérdező szeretne (szerintem) mindig is része volt a fényekkel, színekkel való játszás, meg a pózolás... abban igazad van, hogy a temető, emo beállások , túl sok smink, erőltetett póz gáz, de szerintem a fakított, fekete-fehér, stb. színhatásokkal módosított képekkel nincs gond... bár lehet, hogy neked nem tetszik, de ettől még nem alapszabály. És azzal sem értek egyet, hogy muszáj látszania az egész arcnak, mert valahol a fotózás is egy művészet, és az is egy kifejezőeszköz, ha nem láttatunk mindent (persze itt nem a felülről fotózkodásra gondolok:P), sőt készülhetnek olyan képek is, ahol egyáltalán nem az arc a lényeg, hanem esetleg az alak, a haj, nyak, a ruha, az ékszerek, akármi...
2010. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

photoscape

val tuningolhatsz kicsit

2010. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22:04:

Igen de az paintes gányolás nagyon ciki. Természetesen lehet Photoshoppal jó képeket csinálni, de ne mond már nekem hogy nem suttyók azok a képek amiket a "ne" részhez linkeltem. Eleve csak jó minőségű fotót érdemes effektezni... az ilyen pixeleseket nem.


Egyébként 6 éve mozgokk ezekben a körökben, tapasztalat: az emberek fotóinak színvonala sokat elárul az intelligenciájukról. Fotóra gányolt

vámpírfog/vér=retaldált

repedések a bőrön=egy fokkal jobb, de még mindig elég buta

kisütött kép=fél hogy kövér vagy ronda

2010. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!