Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal nehéz a társkere...

Ilyen alakkal nehéz a társkeresés?

Figyelt kérdés

Mostanában nem divat az ilyen alak, nem sokan szeretik, úgy vettem észre. Ez az alak csúnya?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mi a véleményetek? A nemeteket légyszíves írjátok oda!



2019. aug. 25. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya, semmi gond az ilyen alkattal, attól, hogy most nem ez propagandálja a média.
2019. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Na de mi ezzel a gond? Szerintem még mindig ez a legáltalánosabban elfogadott testalkat.


Ebbe csak a szélsőségek kedvelői kötnek bele.

2019. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Olimpikon testalkat. Egyáltalán nem csúnya, sok munka van mögötte. Sokra tartom, akinek ezt sikerült elérnie. Nő vagyok.
2019. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az önbizalmadat és az önszeretetedet növeld, ahelyett, hogy butaságokat terjesztesz.

De az is lehet, hogy szimplán tudod, hogy jó ez az alak, csak az egódat akarod növelni.

Mégis, mi baj lenne ezzel az alakkal?


Írd már le légyszíves, őszintén, hogy szerinted, mi a baj ezzel az alakkal!

2019. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Mi az, hogy nem divat??? Semmi baj az ilyen alakkal. Az enyém is hasonló. Sportoló vagyok, széles a vállam, a karom is izmos, soha nem leszek olyan, mint egy fogpiszkáló, pedig nincs rajtam semmi felesleg. 39 éves vagyok, de mindig is sokan udvaroltak. Manapság is sok bókot kapok minden korosztályú férfitől. Bár van férjem, így nem igazán érdekel.

Nem tudom, hogy mire irányul a kérdés, de ha hasonló alakod van és nem találsz párt, az nem emiatt van.

2019. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%

"Bár van férjem, így nem igazán érdekel."

Hú, és ettől most hasra kellene esnünk tőled? :D

2019. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre, a formásabb alkatot részesítik előnyben. Vékonyabb derékkal, nagyobb mellekkel és fenékkel, szélesebb csípővel.


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 25. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha meg elégedetlen vagy magaddal, akkor mi tart vissza attól, hogy odafigyelj az étkezésedre és hogy hozzáfogj tornázni?
2019. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6-os, nem igazán értem a problémádat a kérdéses mondatommal kapcsolatban.

Off. Nem kell hasra esni, ahogy egy csomó egyéb nőtől sem, akinek szintén van férje. Az embernek jól esik, ha bókolnak neki, de az udvarlással nem tudok mit kezdeni, mivel házas vagyok és senkit nem akarok bátorítani.

Hú, de frusztrált valaki!

2019. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nőként, ha nem vagy elefánt módjára elhízva, vagy nem vagy anorexiás, akkor nem nehéz szerintem. Persze a te igényeidtől is függ. Főleg ettől függ. Átlagos nőként átlagos srácot bármikor.
2019. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!