Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak az lehet csinos, akinek...

Csak az lehet csinos, akinek nagy a feneke? Milyen arányok a leginkább “jók”?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmnek szép, kerek feneke van, tényleg az, még női szemmel is. Az én fenekem nem lapos, de nem is akkora, mint az övé és állandóan azt hallom, hogy akinek nincs akkora feneke, mint neki, az a “nyomába sem érhet”.

Teljesen különböző a testalkatunk, de attól még nem gondolom, hogy én annyira szarul néznék ki. Plusz nekem szélesebb a csípőm, ami miatt szerinte kicsit aránytalan a testem.

Ő 167 cm magas, mell mérete-80 cm, derék-72 cm, csípő 75 cm, fenék 85 cm.

Én 172 cm vagyok, mell 90 cm, derék 67 cm, csípő 92 cm, fenék 102 cm.


2019. aug. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Néha azért sajnálom szegény férfiakat, hogy el kell viselniük a női nem ilyen gyermeteg szeszélyeit.

Nőj fel kérdező, és ne akarj ilyenen versengeni, mert nincs értelme.

A szépség egyébként is mindenkinél mást jelent.


"Csak az lehet csinos, akinek nagy a feneke?"

Szóval, akin van kb 50 kg felesleg, neki nyilván nagy feneke van. Szerinted az mennyire szép?

Nem kell jönni azzal, hogy most kisarkítottam amit írtál. Tényeket közöltem a b..romságodra.

2019. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

A szépség még mindig relatív! Nincs olyan hogy csak a nagy fenék a szép!

Van akinek tetszik,van akinek nem.

Ne akarj a barátnőddel ilyenen versenyezni! Mindketten biztos hogy szépek vagytok!

2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy. Barátod lesz ne kezd el neki a magad összehasonlitgatását más lányokkall. Ettől kiborul minden normalis pasi es idegölő es nincs jó valasz rá. Teged szeret majd, ugy ahogy vagy.
2019. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez kicsit a mell témához hasonlít.

Amúgy mint előttem írták, relatív, kinek mi a szép. Valaki a fenékre indul be, valaki a mellre. Mellből is valakinek bejön a kicsi, valakinek a nagy. Fenékből szintén. Meg aki komolyan gondol, az a belsődet is nézi, nem csak a feneked méretét.

2019. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Azért te is egy qrva jó barátnő lehetsz, rejtett célzásokkal szidod és alázod a "legjobb barátnődet".
2019. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 robi1980 válasza:

Nem írtad le a korodat, de ugye hölgytől nem illik kérdezni... :p Csak azért vetettem fel, mert ha még "növésben vagy", akkor a tested is sokat változhat.

A laposabb feneket is lehet célzott edzéssel formálni.

Próbálj meg sportolni, de mindenekelőtt fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Hidd el, hogy aki valóban szeretni fog, az úgy fog elfogadni, ahogyan vagy, s nem a fenekedbe lesz szerelmes.

2019. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!