Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek...

Mit gondoltok, szerintetek mostanában miért nem járkálnak az emberek magas cilinderben, vagy akár kalóz sapkában mint régen? Napjainkban ha valaki így megy az utcákon az miért vicces, röhögséges? Miért nevetik ki?

Figyelt kérdés
Aki kineveti örüljön az, hogy nem jár érte halálbüntetés (Guillotine)

#ruha #divat #kalóz sapka
2019. aug. 30. 15:55
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Mert nem divat és nem korhű?
2019. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem az a normális.Nem csinálnék magamból bohócot az utcán,meg sehol sem.
2019. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma 16:11 Koncerten, fesztiválon se? Mert szoktak ilyenek lenni. És 1500-1700as években miért nem volt ez vicces? Miért szoktak majdnem mindannyian kaloz kalapban járkálni? Főleg Fekete Szakáll stb..
2019. aug. 30. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy nő a 16. században pl. fel vett volna egy rövid szoknyát máris k..rvának titulálták volna, mert más volt az öltözködési szokás, más volt a norma. Kapise? Vagy ennyire egysejtű vagy, hogy ezt képtelen vagy felfogni?
2019. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mert már nem szokás. Amúgy a cilinder szerintem menő.
2019. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor én láttam egy srácot cilinderben a metrón, szerintem menőn nézett ki.
2019. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Joey Maconkay volt? :O
2019. aug. 30. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mert elavult, kiment a divatból? És pl a legutolsó aki ilyet hordott, az egyszercsak észrevette, hogy már csak ő hord ilyet, és akkor gondolta, hogy akkor már ő se. Meg pl lehet, hogy nem akarják őt maradisággal vádolni
2019. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!