Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Masnak is bejon az akinek...

Masnak is bejon az akinek jobban látszódnak az erei? Pl kezen kezfej kar on? Illetve ezt en hogy tudnam elerni?

Figyelt kérdés
Azt regen hallottam h valaki szed ra valamit? De nem tudom pontosan mit meg vagom h genetika
2019. aug. 31. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon taszító
2019. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard...egyetértek az előzővel,nem szép
2019. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres erőltetéssel, pl edzés + Alacsony testzsír százalék.

Nekem emiatt látszódik.

Tud jól is kinézni, de van egy határ ahonnan számomra undorító. Edzés közben pl nagyon látszódnak, amikor már rendesen kidudorodik az már túlzás.

De minden embernek más jön be.

2019. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Számomra egy pasin , rohadt izgató látvány.( Jézus. Mi ,te a kisöcsédre buksz? Nem azt mondom hogy mérvadó,de taszító ? Kicsit érőss kifejezés rá.Mégha egy testépítőre mondanád aki már annyira szétgyúrta már magát , hogy izomból meg inakból erekből all ki a teste minden négyzetcentije .)

Szerintem nagyon szexi, férfias , és a nem kigyurt pasiknál is azt sugallja ,hogy fizikailag bírja a terheket . Imadom a pasim karjait.


20/L

2019. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húú én nagyon imádom az ilyesmit:D teljesen izgató tud lenni egy ilyen férfi kar
2019. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, ha látszanak a fiú karján az erek, persze nem az agyongyúrt pasikon, az már túlzás.

22/L

2019. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!