Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az tényleg vonzó a nők számára...

Az tényleg vonzó a nők számára, ha egy férfi kezén látszódnak az erek?

Figyelt kérdés
Bár én ezt mindig is undorítónak tartottam, már kezd nekem is eres lenni a kezem a edzés végett. Tényleg vannak akik ezt szeretik? 17f

2018. márc. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak :) Nekem mindig is bejött az férfias :)
2018. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek bejön, én nem szeretem a durván látszó ereket (max. ha megcsodálok egy kidolgozott testet, de a párom legyen fedettebb), de konkrétan kézen, nem karon (nem jó keverni a kettőt) természetesek az erek, 30 kiló fölös hájjal rendelkező nőként is brutál eres volt a kezem, ez van, ott futnak a bőr alatt s ott nincs akárkinek háj.
2018. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátomnak is olyan és nekem nagyon bejön.
2018. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak annak nem látszanak, aki kövér, vagy nagyon hernyótestű, egyébként kb mindenkinek látszanak...nem értem, miért olyan fura neked, ez tök normális és természetes. Persze, hogy vonzónak találjuk.
2018. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én imádom. Páromnak is olyan és nagyon szexi *-*
2018. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!