Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! (16-25) Nektek bejön,...

Fiúk! (16-25) Nektek bejön, ha egy lánynak kockás a hasa? Milyen a tökéletes női has?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor képet is mellékeljetek, és kort is írjatok.

2019. szept. 2. 02:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 Ne nevettesd már ki magad. Ennél a lánynál még én is izmosabb vagyok. Pedig messze nincs (szerintem) szexin izmos testem.


Kérdező: a férfiak nagy részének nem tetszik a kockahas a nőkön. Van 1-2, akinek igen, de nagyrészt a lapos, de nem kockás, vagy a picit husis az ideáljuk, amennyire én észrevettem. De őszintén...sz*rni rájuk. Te érezd magad jól úgy, ahogy vagy, a testsúlyod legyen egészséges keretek között (se kórosan sovány, se kórosan elhízott) és kész. Ha kockahasat akarsz, érd el. Ha képtelen vagy elérni, bármit is teszel, és amúgy nem is célod, csak mások miatt akarod, akkor ne feszülj rá.

2019. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Engem még egy pasi sem dobott ki az ágyából, mert (edzéstől) kockás hasam volt.


Volt köztük sportoló meg antisportember is. Igazából (majdnem) mindegy volt nekik, milyen a hasam. Edzeni sem a pasik miatt edzek.

2019. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az én hasam enyhén kockás (edzéstől), csak akkor látszik a mozgok.

Viszont a legtöbb fiúnak elvileg nem jön be a kockás has a csajon.

Csak arra voltam kiváncsi, hogy milyen mértékig.

2019. szept. 2. 13:23
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon nőietlen egy totàl zsírtalan has!
2019. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
63%

Egy lány hasa legyen puha!


Nem dagadt, rengő bél, de legyen rajta háj, legyen domborulata, stb....


A lapos, főleg kockás has kiábrándító tud lenni!

2019. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az enyém hordó :D, furán nézne ki..meg nem gerjedek az izmokra..
2019. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konkrétan kockás ne legyen, de a tónusos szép, ha már kicsit felsejlik, főleg kétoldalt.
2019. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Tipikus női logika, kérdező. A csajok hajlamosak azt hinni, hogy ha nekik tetszik a kockahas, akkor a pasiknak is tetszik. Tetszik is, de csak magukon, nem a nőn. A nőknek a férfias pasik tetszenek, a pasiknak meg a nőies nők. Utóbbiba pedig nem fér bele a kockahas.
2019. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Birom, mikor egyesek általánosítanak, hogy a pasiknak ez tetszik meg az tetszik.

Hülyeség, sokaknak sokféle tetszik. Sokaknak tetszik a kockás ha, másoknak a husis, míg megint másoknak a lapos. Ugyan ez a helyzet pl a szőrtelenítéssel is, mert van akinek tetszik, van akinek nem.

Van viszont sok birka, aki inkább beáll a sorba, h neki is ez tetszik, mert most épp ez a menő, de közben otthon teljesen másra veri.

2019. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az enyhén kockás nálam még belefér.


25

2019. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!