Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csomagot vennének át...

Melyik csomagot vennének át és melyiket küldenétek vissza?

Figyelt kérdés

Kicsit pipa vagyok. Átverve érzem magam. Rendeltem egy magyar brandtol egy bodyt(fekete alakot követő) és mára ígérték hogy meg jön mégsem fog..

A h&mből egy hete rendeltem és már pénteken meg kellett volna jönnie ezért rájuk is pipa vagyok.

Ebben a csomagban egy skinny magasderekú náci van még fehérnemű meg egy szimpla fekete felső.

Ezt elvileg ma hozzák és ez csak így együtt 400 ezer forintra rúg ki.

Még a magyar márkából rendelt body csak 7000 Ft önmagában. Ráadásul haragszok rájuk mert átbasztak.


2019. szept. 3. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak az egyiket veszem át. Ezt a h&m-eset ma hozzák.
2019. szept. 3. 11:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja a magyar brandnek hiába írtam eddig még nem jött válasz sem
2019. szept. 3. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
400 ezer?? Mi? :D
2019. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt nem értem, ha már ennyit vártál, és végre megjön, mi a fenéért küldenéd vissza?
2019. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök bunkóság nem átvenni egy csomagot. A legtöbb helyen már ezért nem lehet utánvéttel fizetni, mert emberek csak úgy random rendelgetnek, utána meg nem veszik át a csomagot. Ez a feladónak nyilván plusz költség, hiszem a szállítást ki kell fizetni. És lehet, hogy nem a feladó a hibás, hanem a futárcég késik.
2019. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!