Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg kell köszönnie egy lánynak...

Meg kell köszönnie egy lánynak, ha a fiú ismerősei megdicsérik pl. : a bőre simmaságát, a haj szinét, szeme szinét, comb, - has izmosságát Stb?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben egyre gyakrabban előfordul, h a barátaim megdicsérik a külsőmet, én meg mindig megköszönöm nekik, de már többször is emlitették, h ne köszönjem nekik hisz azért mind én güriztem h ilyen legyek. De ugy érzem, hogy ha már felfigyelt férfi létére ilyen dolgokra akkor köszönjem már meg
2010. júl. 14. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig megköszönöm, ráadásul sokszor zavarba is jövök, és elpirulok:$:) Egyébként nem mindenért te dolgoztál meg, pl. a szemszín adottság, nekem hosszú, vörösesbarna göndör hajam van, ami szintén adottság, nem tettem érte semmit, hogy ilyen (szép) legyen. Persze, a has izmossága, meg a forma az más, arra igenis büszke lehet az ember, mert dolgozni kell érte, és meglesz a várt eredmény:)
2010. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze, én is tisztában vagyok azzal h mi az ami adottság, és mi az amiért én küzdöttem.

De ha már itt tartunk akkor az adottságokat is könnyen el lehet rontani pl hajfesték, szines kontaktlencse stb...

Megköszönjük vagy ne? Vagy hogyan reagáljunk a bókokra?

2010. júl. 14. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, igazad van, el lehet rontani. De akkor már inkább maradjon a megköszönés, mint hogy állsz ott szó nélkül, az olyan furi, nem? Szóval mást nem nagyon tudsz mondani, mint hogy 'köszi'.
2010. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mindig megköszönöm ha dícsérnek
2010. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!