Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a testalkat nagyonszörnyű?...

Ez a testalkat nagyonszörnyű? Derék:62cm, comb (legvastagabbrészen) :49cm, csípő: 83cm

Figyelt kérdés

Anyum szerint nagyon gebe vagyok, de én meg elég husisnak érzem magam.

16L


2011. jún. 30. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h miért a gyerekneveléshez írtad a kérdést, de az adatok alapján sokat nem tudok következtetni. A súlyod kéne és a magasságod.
2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondoltam még a 16évemmel a kamazs kategóriában vagyok :D. amúgy 159cm vagyok és 45,8kg
2011. jún. 30. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Még változni fog a tested :) nem vagy husis Drága..

Remélem tudod ki vagyok ;)

2011. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom kivagy :)

hát nemtudom őszintén... néha tökjólérzem magam így, néha meg nagyon rosszul

2011. jún. 30. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy kalkulátorom. Ez alapján te normál testalkatú vagy, de annak is éppen a határán. Ebből a súlyból nem szzabad fogyni. Ha a testsúlyod 46 és 62 kg között mozog, az normális. A napi kalóriamennyiséged semmiképp ne menjen 1700 alá.

Ha szeretnéd formálni, feszesíteni az alakod, akkor végezz jógát, pilatest, de fogynod nem szabad.

Tudom, h ez a rovat mondja, h kamaszok, de itt a szülők kamaszokkal kapcsolatos kérdései kellene, h legyen. Egyébként meg tudom, h a kamaszok mindig ide írnak.

2011. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma újra mértem magam

derék: 60cm

comb(legvastagabbrészen): 45cm

csípő: 75cm

2011. júl. 1. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

te koplalsz?


Rém gebe vagy.


Amit először felsoroltál méreteket az a tökéletes.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, csak este 6 után nem eszek mást csak gyümölcsöt... amúgy eszek midnent amit megkívánok, de este nem bírok enni
2011. júl. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!