Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van igazam ebben?

Figyelt kérdés

Szerintem azok a lányok szépek és vékonyak, akiknek oldalnézetből a derekuk/hasuk nem vastagabb a combjuknál. Megfigyeltem, szinte az összes vékony lánynál ez a helyzet. Én sosem voltam vékony, és nem tudom elfogadni magam, hogy sosem lesz az, hogy a hasam oldalnézetből nem vastagabb a combomnál. Persze a szépség relatív, de akkor is nagyon rossz, hogy idétlen a testem. Az a baj, hogy csinálhatnék vele akármit, sosem leszek jó csaj. Mindenki azt mondja, hogy abból kell kihozni a legtöbbet, amink van. De hát ebből kihozva se lesz semmi jó, semmi, amire büszke lennék.


Sokáig azt hittem, körte vagyok, de azt általában a nagy hásójú, vékony derekú lányokra mondják. Nekem nincs nagy fenekem, viszont a combjaim szélesek elölnézetből. Hiába fogytam 10 kilót, anya lőtt rólam pár bikinis képet a nyaralás alatt, és okádnék magamtól.


Most 162 centi vagyok és 65 kiló, méreteim 94-76-103. Teljesen evidens, hogy ebből az életben nem lehet 70 centis derék alá menni, utoljára 15 éves koromban volt 70 centis, és 16 éves korom óta több vagyok 60 kilónál. Nyilván az izom-zsír arány nem mindegy, jelenleg semmi izomzatom nincs kb. A melleimmel nincs bajom, de arányaiban kicsinek tűnnek sajnos.


De mindegy is, vacak genetikával se lehet várat építeni...



2019. szept. 4. 09:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Elkezdeni edzeni gondoltál már? Vagy valamit sportolni? Esetleg futni?

Bár én vékony vagyok, de még én is edzek a lapos hasért

2019. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ilyesmire, otthon nem motivál semmi, a futás ősi ellenségem, anno a tesitanárom azt hitte, hogy asztmás vagyok. Az a baj, hogy nagyon béna vagyok. Iszonyatos gátlásaim vannak, általánosban rajtam röhögött az egész osztály, gimiben már a tanárunk is. Szóval rajtam nem nagyon segít semmi, ami a motivációt illeti, maximum egy pszichológus. Bár nekem egy rakás gondom van ezen kívül. Nyilván pszichológusra sem telik.
2019. szept. 4. 09:42
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Akkor maradj tovább a sportos csajokra irigykedő, lusta, önsajnáltató lányok között.
2019. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Diétához nem kell pénz, ez nem "vacak genetika" hanem elhízás. A testalkata mindenkinek más, de azt azért el lehet mondani hogy egy normál súlyú alak minden esetben esztétikus tök mindegy hogy körte vagy homokóra alkatú az illető. Ezt az oldalnézetes agyszüleményed nem igazán értem de szerintem arról lehet szó hogy lapos a hasuk. Ha még egy tizest ledodnál neked is lenne lapos hasad, csak azért tenni is kell nem gyakorin sajnáltatni magad.
2019. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem tudnék 10 kilót fogyni még pluszban, mert az én alkatommal/anyagcserémmel egy szenvedés lenne 55 kilónak lenni. 2000 kalóriát viszek be egy nap. Tartósan durva lenne ennél kevesebbet, mert egyetemista vagyok, dolgozok is a tanulás mellett. És így is fogytam már 10 kilót. Napi legalább 1 órát kell gyalogolnom. Sok ismerősöm nem sportol, de ők szerencsésebbek is.


Barátnőm 164 centi és 60 kiló, izmos, szóval nincs rajta felesleg. Nem feltétlen a kilók határozzák meg, ki hogy néz ki, ezt felejtsétek is el. Soha az életben nem szeretnék 60 kiló alá menni, mert szenvedni állandóan nem akarok.

2019. szept. 4. 10:07
 6/29 A kérdező kommentje:
És a 162 centihez 65 kiló már nem elhízás. 75 kilónak lenni tényleg durva volt. De az sem a lusta seggem következménye volt, hanem mert törött lábbal 3 hónapig szinte semmit se tudtam csinálni, így minden kalória felcsúszott rám. Ráadásul pont tavaly nyár előtt. Depressziós lettem, fel se akartam kelni. Így egy grammot se fogytam. Aztán elkezdődött az egyetem, lett munkám és el is tűnt az a 10 kiló plusz.
2019. szept. 4. 10:23
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Mármint mire nincs pénzed? Az edzéshez nem kell pénz. Annyi hogy a sok szar helyett vinnél be fehérjét (amit ugye rengeteg élelmiszerrel be lehet vinni). És napi 1 óra tanulás mellett is lehet erre időt keríteni annak aki akar. Elég napi 1 órát szánnod erre is. És nem is minden nap, hanem heti 3x, max 4x.
2019. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Aha,köszi a kritikát, meg se kérdezed, hogy mit eszem. Szarozd a sajátod.
2019. szept. 4. 10:51
 9/29 anonim ***** válasza:
12%

Egyetem helyett kéne inkább edzeni!

Nálam első az egészség és majd utánna jöhet a többi.

És hogy miért? Mert ha nincs egészség amit edzéssel érsz el akkor sajnos a “többinél” sem fogsz tudni helytállni.


F/41

2019. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel a hozzáállással tényleg nem fogsz fejlődni...
2019. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!