Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrnak-e így piercinget?

Szúrnak-e így piercinget?

Figyelt kérdés
Időpontom van piercing szúrásra, de időközben begyulladt a már meglévő, első piercingem. Kiszúrják ettől függetlenül, vagy a gyulladás befolyásolja ezt?

2019. szept. 4. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,hol van az első piercinged? És mennyi idős?
2019. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Halihó. A szemöldökömben, és lassan egy éves. A smink miatt néha kicsit piros, de nem szokott fájni, most viszont sikerült eléggé bevernem 😅
2019. szept. 4. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem ugyan oda, azaz mellé csináltatod, akkor szúrnak.

2019. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hali, köszi a választ ^^ akkor jó, de azt hiszem előbb megpróbálom rendbehozni ^^
2019. szept. 5. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) nekem a szemöldököm felett van vagyis így a szemöldököm oldalsó szára mellett (na ezt jól le írtam) kb 5 hetes és néha bele kapok akkor utana kicsit nedvedzik de hamar elmulik.Viszont ezek a szemöldök piercinget kényesek a csaj aki szúrta mondta is,hogy van akinek elvekonyofik a bőr és kiszakad vagy besem gyógyul.Szerencsére nekem nem volt feldagadva,begyulladva.

Sminkel énis óvatosan bánok körülötte vagy arctisztitásnál.Van még egy karika az orromban és egy ajak pc-m.

Neked milyen lesz a következő?

Ja és a kamilla tea jó rá avval kell tisztítani :)


Ui: a nyelv pc-met vodkával fertőtlenítem ;)))

2019. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ újfent :) lehet h ez vadhús lesz mellette, de már picit jobban néz ki. Kollégista vagyok, szóval itt csak betadine-om van, de ha hazaérek, kipróbálok mindent, h rendbejöjjön. Egyébként a kövi egy vertical labret lesz :3
2019. szept. 5. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj le a patikába és vegyél hidrogén-peroxid oldatot (3%os) és azzal kezeld. Vény nélküli. Ha viszont nem vadhús vagy keloid, akkor ne azzal kezeld, hanem vegyél Octenisept oldatot. A literes kiszerelés 5ezer körül van és piercingápoláson kívül sebápolásra is tökéletes, nem csíp, mégis jól hat. Napi 3-5x pár héten át, utána napi 2-3 is elég, amíg rendbe nem jön, bár a felszíni piercingeknek sajna nincs hosszú élete. Kevés gyógyul meg jól úgy, hogy nem lökődik ki, nem szakad ki.

Volt mind a két szemöldökömben, egyik 2 éven át, bár meggyógyult, de elég volt egy véletlen pulcsiba akadás, ami úgy megrántotta, hogy ki kellett vennem. A másikat műtét miatt kellett kivennem még fiatal korában és nem tudtam visszatenni. Azóta az újra volt szúrva, szépen begyógyult de fél év után szép lassan elkezdett elvékonyodni a bőr felette. Microdermaloknál is hasonló a helyzet. Viszont az ajak jobban gyógyul és nagyon szép :) Sok sikert hozzá!

2019. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem hidrogén-peroxiddal kenegetni, és már javult valamennyit. Köszi mindenkinek a segítséget ^^
2019. szept. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!