Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát vigyek a gólyatá...

Milyen táskát vigyek a gólyatáborba? Lent elmagyarázom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gólyatáborba megyek holnap, (szept.8.) és hétfőn (szept.9.) jövök haza délben.

Ez azért macerásabb ugye, mert vinni kell törölközőt, papucsot, tisztalkodási szereket, ami elfoglalja szinte ez egész iskolatáskámat. Jön még a ruha, stbstb.

Bele tudom erőszakolni egy iskolatáskába ezeket?


L



2019. szept. 7. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt vidd ami létszükséglet. Egy váltóruha, tusfürdő, esetleg törölköző, ha nem adnak. Ennyi simán befér.
2019. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a létszükségleteket vidd. Meg törölközőből se a legnagyobbat és a legvastagabbat vidd. Mármint, a törölköző foglalja szerintem a legnagyobb helyet. Próbálj meg valami normális méretűt, de még se olyan nagyot vinni, mert akkor a helyen sokat spórolhatsz. Ruhából pedig ne rakjál be pl. minden napra külön nadrágot. Amúgy attól is függ, mekkora az iskolatáska? Egy nagyobba bele lehet ezeket rakni, egy kisebbe kitudja. Esetleg ha van otthon valamilyen sporttáskátok, akkor esetleg az jó lesz.
2019. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy normál suli táska elég.Oda elég egy váltóruha bőven ha ennyit leszel oda csak. Egy kissebb törölöző megteszi. Én ha megyek valahova akkor vannak kicsi méretű utazó flakonjaim , 2 db ,egy tudfürdőnek egy samponnak. Kb 3-4 napra való belefér. Kicsi helyet foglal el. Papucsot vigyél, tedd bele zacsiba , és még annyi kaját is tudsz vinni , ami elég utazás közben.
2019. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb sporttáskát vinnék. Nem szeretwm teletömni a táskám
2019. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumit is vigyel az a legfontosabb
2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amibe sok kottony fér.
2019. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!