Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi gólyatáborba mennyire...

Egyetemi gólyatáborba mennyire kell csinosabb, menőbb ruhákat vinni?

Figyelt kérdés
Néztem videókat, és ott elég durva, gyakran sok kosszal járó feladatok is voltak. Meg amennyire láttam úgyis mindenki kap valami egyen pólót amit hordani kell. Szóval arra gondoltam, hogy inkább kényelmes, laza ruhákat viszek. Szerintetek lenne szükség valami csinosabbra is, vagy nem kell?

2014. aug. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de koszban mászós, szívatós, piálós, hányatós feladatok vannak, szerintem nem nagyon érdemes. Esetleg 1 felsőt, nadrágban meg olyat, amit nem sajnálsz.
2014. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűbb felsőket, rövidnadrágokat illetve olyan cicanadrágot vittem, amit nem sajnáltam, mert egyrészt rohadt meleg volt, izzadtunk, másrészt meg tényleg hamar össze lett gányolva festékkel, stb.

De én estére tettem be 2 szoknyát meg egy szexibb, testhez álló ruhát, abban buliztam.

2014. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem nézte szerintem ki mit visel és tényleg volt egyenpóló is. Volt egy tematikus buli, arra kellett megfelelő ruhát vinni amire tettek homályos utalást a meghívóban, ezen kívül semmi különös. :D

Mondjuk ha egyébként tipptopp kis csini csajszika vagy, akkor elég hülyének néznek majd, ha most megismernek a szakadt strapás cuccokban, utána meg hirtelen átváltozol plázacicussá. De ha egyébként sem öltözöl ki mindig, akkor nem kell túlzásokba esni.

De tényleg vigyél olyasmit, amit nem sajnálsz, meg bikinit mindenképp. :D

2014. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom van programterv. Esti partira csinosabb ,khmm értsd nadrág, topi.

Feladatokra játszósabb ruha.

2014. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!