Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A japán/koreai fiatal lányokna...

A japán/koreai fiatal lányoknak miért van olyan furcsa fejformájuk?

Figyelt kérdés
Gondolom nem ilyenek élőben, de sok videóban ilyen háromszög alakú az arcuk és vagy túl vannak sminkelve, vagy meg van szerkesztve az arcuk, mert nagyon világos és elmosódott arcbőrük van.

2019. szept. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fiatal lánynak olyan az arca.

Ha például megnézel egy japán filmet abban teljesen normálisan néznek ki.

2019. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem mindegyik ilyen, de itt nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy akinek olyan annak miért olyan? -.-
2019. szept. 8. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Neked miért olyan az arcod amilyen?
2019. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ott a V-alakú állkapocs az ideális. Ezt általában sminkkel és video filtterrel érik el, de pl. Dél Kóreában a leggyakoribb a plasztikai műtét, nem ritka hogy középiskola után egyből átesnek rajta. Szóval több faktornak is lehet az eredménye.
2019. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Írd be youtubera, hogy asian makeup transformation, agyfaszt fogsz kapni...
2019. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen az utolsónak van igaza, nézegesd és rájössz A toka nyak részre használnak ilyen tudom is én szilikon anyagból készült szalagot , amit felragasztanak a bőrükre az áll alá , és "hátra ragasztják " megfeszítik vele a bőküket .

És így nagyon hegyes lesz az álluk .

2019. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fajta smink technika amivel elérik nem mindenki plasztikai szörny dél Koreában sem de persze attól még nagyon magas a ráta (nincs önbecsülés ön értékelés, amikor az amugy csinos szép lányok meg muttetik magukat és nem is azok a csúnya emberek akiknek azt mondja az ember oke szegény nagyon csúnya...) 😂😅


Meg ugye vannak ezek a haj stílusok

Sőt mondok olyant is egyszer kipróbáltam egy masik fajta frizurát olyan volt a fejem mint egy ufónak a feje... aztán utána le vagattam nagyon rövidre (férfi vagyok) még én is meg csodálkoztam hogy hiszik nincs is ufó fejem 😂😂😅


Szoval két dolog smink és frizura amivel el tudjak ezt érni

De csak megjegyzem... az ázsiai lányok nagyon jok tudnak lenni....! (Minden téren)

2019. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!